„Summer echoes” Sin Fang

Sin Fang to projekt, za którym kryje się Sindri Már Sigfússon znany głównie z zespołu Seabear. Jego drugi solowy album pt. „Summer echoes” ukaże się 4 marca za sprawą wytwórni Morr Music.

Pierwszym utworem z nadchodzącej płyty, z którym można się zapoznać za darmo, jest „Always everything”. Natomiast wybór pierwszego singla padł na Because of blood/Two boys.

Tym razem Sindri nie wykonuje już sam wszystkich partii instrumentalnych, tak jak miało to miejsce na debiucie. Postanowił zaprezentować się w wersji odrobinę bliższej brzmieniu zespołu z prawdziwego zdarzenia, grającego na scenie. Pomogli mu w tym przyjaciele z Múm, Amiiny i Seabear. Mimo to “Summer echoes” jest w całości jego dzieckiem. Począwszy od stworzenia muzyki, poprzez nagrania w Sundlaugin Studio, produkcję, a skończywszy na pracy nad wizualną oprawą albumu – Sigfússon niemalże wszystko robił samodzielnie.

Muzykę na nowej płycie Sin Fang Rolling Stone określił jako zabawę psych-popem, która tak zapada w pamięć, że to aż obezwładniające.

Tracklista:

1. Easier
2. Bruises
3. Fall down slow
4. Because of blood
5. Rituals
6. Always everything
7. Sing from dream
8. Nineteen
9. Choir
10. Two boys
11. Nothing
12. Slow lights


Strona oficjalna Sin Fang


Written By
More from úlfurinn

Wesprzyj Útidúr

Zespół Útidúr rozpoczął kampanię na platformie IndieGogo. Już prawie ukończył pracę nad...
Read More

Dodaj komentarz