Lara Runars – In Between

Lára Rúnarsdóttir to mieszkająca w Reykjaviku wokalistka i songwriterka. Na swoim koncie ma trzy albumy – Standing Still (2003), Þögn (2006) i ostatni, wydany pod szyldem Record Records – „Surprise” (2009). Teraz pracuje nad nową, czwartą płytą.

Islandzka królowa alternatywnego popu – jak sama o sobie mówi – urodziła się z muzyką w sercu i słońcem w duszy. Słonecznych promieni sporo znajdziecie w jej nagraniach. Choć ukończyła studia ze śpiewu klasycznego, to klimat, który tworzy daleki jest od stylistyki muzyki klasycznej. Jej muzyka jest radosna i ciepła. Od początku artystka przyjmowana była z wielkim entuzjazmem, a jej nagrania cieszyły się świetnymi recenzjami. Lara zjednuje sobie też coraz większą rzeszę fanów na rodzimej wyspie, ale i poza Islandią. W ubiegłym roku pojawiała się m.in. w Q Magazine, MTV, NME, Filter Magazine i Clash Magazine.

Jeden z jej utworów – „My Land” został też wykorzystany na ścieżce dźwiękowej do filmu „Future of Hope”. Soundtrack firmowany nazwiskiem Biggiego Hilmarsa zawiera też nagrania innych artystów, takich jak Damien Rice, Feldberg czy Ampop. O samym filmie możecie przeczytać na naszej stronie. Tymczasem zapraszam do posłuchania i obejrzenia klipu Lary – „In Between”. Wideo powstało dzięki współpracy z Þorgeirem Óðinssonem i Arnarem Helgi Hlynssonem. Samą piosenkę możecie ściągnąć za darmo ze strony Lary.

Strona internetowa – http://www.lararunars.com

„In Between” by Lára Rúnars from Nick Knowles on Vimeo.

Written By
More from Bartek Wilk

Yule od Bedroom Community

BedCom przybliża Święta Bożego Narodzenia wszystkim fanom muzyki! Ludzie z wytwórni The...
Read More

Dodaj komentarz