Nowości od Muck

Jeszcze dobrze nie odetchnęli po europejskiej trasie, jaką odbyli w październiku, występują kilkakrotnie na Iceland Airwaves, ale już od dzisiaj posłuchać można na gogoyoko nowego wydawnictwa Muck – Imaginary 7” EP. Na krążek składają się dwa utwory – Time i Here Comes The Man. Imaginary 7″ EP trwa w całości niecałe 5 i pół minuty, za to potrafi dać ekspresowego kopa energii.

Muck to czwórka przyjaciół, którzy grają ze sobą od 2007 roku. Hardcore był ich wspólnym początkiem podróży, która daje im teraz możliwość tworzenia tego, na co tylko mają ochotę. Oficjalnie na koncie mają mroczną EPkę The Vultures z 2009 roku oraz odmienny od poprzednika tegoroczny album Slaves.

Dokładnie tydzień temu, 25 października, mieliśmy okazję gościć ich w nowej siedzibie krakowskiej Kawiarni Naukowej, gdzie dali koncert wraz z międzynarodową ekipą – kanadyjskim The Valveenus, Black Hourglass z Węgier oraz Whorls z Danii. Wszystkie kapele stwierdziły, że to ich najlepszy koncerty, zatem możemy mieć nadzieję, że Islandczycy szybko do nas wrócą.

Więcej informacji o nadchodzącej pełnowymiarowej płycie Muck już niebawem w rozmowie z zespołem!

Muck na Facebooku

Written By
More from úlfurinn

FreeForm Festival przedstawia

Kalendarium islandzkich koncertów w Polsce się rozrasta. We wtorek we Wrocławiu zawita...
Read More

Dodaj komentarz