Obejrzyj Living Room Songs Ólafura Arnaldsa!

Ólafur Arnalds

Już w najbliższy piątek 4 kwietnia Ólafur Arnalds wystąpi w Warszawie. Tymczasem, przygotowując się emocjonalnie do tego koncertu, można obejrzeć ponad półgodzinny dokument zbierający w całość tygodniową sesję nagraniową materiału na Living Room Songs.

Z okazji nominacji Ólafura do nagrody BAFTA (Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych) za muzykę do serialu Broadchurch wytwórnia Erased Tapes, z którą związany był Arnalds, udostępniła pełnowymiarowe nagranie Living Room Songs. Wydawnictwo zawiera nie tylko opublikowane wcześniej utwory wykonane na żywo w mieszkaniu muzyka w październiku 2011 roku, ale także fragmenty dodatkowe, które do tej pory można było obejrzeć jedynie na specjalnej edycji Living Room Songs CD/DVD. Ólafur opowiada o tym, jak powstał pomysł na ten nietypowy eksperyment muzyczny oraz przedstawia historie związane z nagraniami, a także z każdym utworem z osobna.

Album wciąż można pobrać w wersji cyfrowej za darmo z oficjalnej strony artysty. Jeśli bardziej kuszące jest fizyczne wydanie, można je zamówić w sklepie Erased Tapes.

Written By
More from úlfurinn

Niespodzianka ET Tumasona

Dziś rozpoczyna się polska trasa szalonego bluesmana rodem z Islandii – niejakiego...
Read More