Trzecia wizyta Low Roar w tym roku

Low Roar @ Teatr Maska w Rzeszowie foto: Agnieszka K www.krainaobrazu.eu

Radosną wieścią jest, iż islandzcy artyści coraz chętniej i częściej zaglądają w polskie progi. Ujęci przyjęciem oraz odbiorem naszej publiczności wpadają z wizytą nawet wtedy, kiedy można liczyć tylko na jeden jedyny koncert w przerwie większej trasy gdzieś za zachodnią granicą. I tak 19 listopada w Polsce wystąpi po raz trzeci w tym roku oraz czwarty w swojej karierze Low Roar.

Dream-popowe trio z Islandii, które założył amerykański muzyk Ryan Karazija, zagra w Poznaniu. Przed tymi utalentowanymi muzykami z Wyspy wystąpi Daniel Spaleniak, młody artysta z Łodzi, który tworzy udaną fuzję amerykańskiego urban bluesa i folku i jest kojarzony ze skandynawskimi mrocznymi klimatami. Na swoim koncie ma debiutancki album zatytułowany Dreamers.

Low Roar natomiast powraca do Polski w trakcie trasy po krajach niemieckojęzycznych z wydanym w czerwcu drugim krążkiem zatytułowanym 0 i wydanym nakładem wytwórni Tonequake Records. Muzyka prezentowana przez trio odznacza sie wysokim poziomem wrażliwości i subtelności, przez co bez najmniejszego wysiłku kradnie serca publiczności. Album 0 jest zdecydowanym krokiem naprzód w porównaniu do debiutanckiego krążka Low Roar, którym artysta zjednał sobie przychylność rzeszy słuchaczy.

 

środa 19 listopada 2014 godz. 19.30
Klub Pod Minogą
Ul. Nowowiejskiego 8 w Poznaniu
Cena biletów:
I pula (50 biletów) – 25 zł
II pula – 30 zł
III pula – 35 zł
Bilety w sprzedaży od 6 października 2014 w klubie Pod Minogą, sklepie Rock Long Luck i Satisfaction-scar Shop!

 

 

Poniżej nagranie z ostatniego koncertu Low Roar w Islandii przed amerykańską trasą, z 30 września 2014 roku:

Nasza recenzja 0

Soundcloud

Written By
More from úlfurinn

Mammút wchodzi do studia

Podczas ubiegłotygodniowego koncertu w Reykjavíku islandzki rockowy kwintet Mammút postanowił wypróbować na...
Read More