Wesprzyj debiutancki album Himbrimi

Himbrimi pracują, a właściwie kończą pracę nad swoim debiutanckim albumem. Zespół zakończył już nagrania w Studio Geimsteinn (także w innych, różnych miejscach), a materiał jest właśnie miksowany w londyńskim Great Eastern Studios. Potrzeba jednak środków, niezbędnych na wydanie płyty. A premiera krążka miałaby się odbyć jesienią.

himbrimi albumHimbrimi działają od dwóch lat, w tym czasie sporo koncertowali na Islandii (włącznie z najważniejszymi festiwalami – Iceland Airwaves i Aldrei fór ég suður w Ísafjörður). W tym roku byli także dwukrotnie nominowani do nagród 365 Media Music: nominacja w kategorii najlepszy nowy zespół i dla Margrét w kategorii najlepszej wokalistki.

Na swoim koncie mają dwa wydane utwory, oba często pojawiają się w lokalnych stacjach radiowych. Nagrali również dwa wideoklipy, jeden z nich, to zapis koncertowy.

Himbrimi potrzebują Waszego wsparcia – poprzez Karolina Fund, aby móc wydać swój debiutancki album w listopadzie tego roku. Jak sami o sobie mówią, jest ich pięcioro, mają wielką potrzebę tworzenia, a muzyka jest pasją dla nich wszystkich. Przez ostatnie dwa lata pracowali jak pszczoły na islandzkiej scenie muzycznej. Teraz są podekscytowani, że ich album wreszcie ujrzy światło dzienne.

Himbrimi to:
Margrét Rúnarsdóttir – Wokale & piano
Birkir Rafn Gíslasson – gitara
Hálfdán Árnasson – bass
Egill Örn Rafnsson – perkusja
Skúli Arason – syntezatory

Wesprzyj projekt na:
https://www.karolinafund.com/project/view/1089

Himbrimi on Facebook
Himbrimi on Instagram
Himbrimi on Twitter
Himbrimi on Youtube

Written By
More from Bartek Wilk

Zremiksuj utwór Rökkurró!

Chcielibyście zrobić swój własny remiks utworu Rökkurró? Teraz macie taką możliwość. Zespół...
Read More