Wesprzyj debiutancki album Himbrimi

Himbrimi pracują, a właściwie kończą pracę nad swoim debiutanckim albumem. Zespół zakończył już nagrania w Studio Geimsteinn (także w innych, różnych miejscach), a materiał jest właśnie miksowany w londyńskim Great Eastern Studios. Potrzeba jednak środków, niezbędnych na wydanie płyty. A premiera krążka miałaby się odbyć jesienią.

himbrimi albumHimbrimi działają od dwóch lat, w tym czasie sporo koncertowali na Islandii (włącznie z najważniejszymi festiwalami – Iceland Airwaves i Aldrei fór ég suður w Ísafjörður). W tym roku byli także dwukrotnie nominowani do nagród 365 Media Music: nominacja w kategorii najlepszy nowy zespół i dla Margrét w kategorii najlepszej wokalistki.

Na swoim koncie mają dwa wydane utwory, oba często pojawiają się w lokalnych stacjach radiowych. Nagrali również dwa wideoklipy, jeden z nich, to zapis koncertowy.

Himbrimi potrzebują Waszego wsparcia – poprzez Karolina Fund, aby móc wydać swój debiutancki album w listopadzie tego roku. Jak sami o sobie mówią, jest ich pięcioro, mają wielką potrzebę tworzenia, a muzyka jest pasją dla nich wszystkich. Przez ostatnie dwa lata pracowali jak pszczoły na islandzkiej scenie muzycznej. Teraz są podekscytowani, że ich album wreszcie ujrzy światło dzienne.

Himbrimi to:
Margrét Rúnarsdóttir – Wokale & piano
Birkir Rafn Gíslasson – gitara
Hálfdán Árnasson – bass
Egill Örn Rafnsson – perkusja
Skúli Arason – syntezatory

Wesprzyj projekt na:
https://www.karolinafund.com/project/view/1089

Himbrimi on Facebook
Himbrimi on Instagram
Himbrimi on Twitter
Himbrimi on Youtube

Written By
More from Bartek Wilk

Playlista: Henrik Björnsson (Singapore Sling)

7 lutego (niedziela) w Cafe Kulturalna w Warszawie wystąpi Singapore Sling. Zespół...
Read More