Dziś NORRA MUSIK w Radiu Egida

Dziś poniedziałek, a to oznacza, że o godz. 20. w Radiu Egida kolejne wydanie Norra Musik. Majowe audycje poświęcone będą letnim festiwalom, na których w tym roku zagra wielu artystów ze Skandynawii i Islandii. W dzisiejszym wydaniu dowiecie się więcej o festiwalu, odbywającym się u naszych południowych sąsiadów – Colours of Ostrava.

Norra Musik
Norra Musik

 

Norra Musik jest autorską audycją Klaudii Torebko. W każdy poniedziałek Klaudia przedstawia muzykę ze Skandynawii, wiele uwagi poświęca artystom z Islandii. Zapraszamy Was do słuchania tej zaprzyjaźnionej audycji. W maju znajdziecie ją na falach eteru w Katowicach – 96,9 FM, a także w każdym innym miejscu na świecie dzięki internetowi – http://www.egida.us.edu.pl/

Fanpage audycji na facebooku

Tegoroczny Colours of Ostrava odbędzie się w dniach 14 – 17 lipca. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą festiwalu zostali Islandczycy z Of Monsters and Men, ale w Dolnych Vitkovicach pojawi się też inny zespół z Wyspy – Kiasmos. Poza tym mnóstwo fantastycznych artystów ze Skandynawii i… Polski! My tam będziemy! Będziemy Was też informować o szczegółach!

Written By
More from Bartek Wilk
Stage Europe Network – o międzynarodowym projekcie opowiada Aleksandra Kminikowska, jego polska koordynatorka
Artyści chcący grać koncerty i promować na żywo swoją muzykę nie mają...
Read More
0 replies on “Dziś NORRA MUSIK w Radiu Egida”