Axel Flóvent na jesiennej trasie po Europie

Axel Flóvent po długiej przerwie wyrusza w trasę koncertową. Artysta na przełomie listopada i grudnia odwiedzi osiemnaście europejskich miast. Każdy, kto nie mógł uczestniczyć w jego koncertach dwa lata temu (nasza relacja z Warszawy), ma okazję na nadrobienie zaległości. Bilety w cenie 45 zł już w sprzedaży!

Wydarzenie na Facebooku

Urodzony na Islandii Axel Flovent zyskał uznanie fanów i krytyków po wydanym w 2016 roku albumie Forest Fires i EP Quiet Eyes, które wyszło w 2017. Axel dorastał w rybackiej wiosce Husavik o populacji 2000 osób. To skromne pochodzenie wpłynęło na jego delikatne i jednocześnie wyraziste brzmienie, które usłyszeć będzie można na jego nowej EPce Youthful Hearts, której premiera zaplanowana jest na październik 2018.

Youthful Hears to zbiór piosenek o uczuciach związanych z pierwszymi miłostkami i poczuciem izolacji wywołanej osamotnieniem. Obecnie Axel mieszka w Brighton w Anglii, gdzie przeprowadził się po 18 miesiącach spędzonych w Holandii. Jego nowe doświadczenia, brzmienie i mentalność ukształtowały nadchodzące EP.*

Axel Flóvent w sieci:
Facebook, Soundcloud, Spotify, Instagram, Twitter

*materiały organizatora

 

 

More from Kasia Filipek
Islandzkie inspiracje – Briana Marela
Briana Marela jest wokalistką i kompozytorką pochodzącą z Seattle. W swoich tekstach opowiada o...
Read More
0 replies on “Axel Flóvent na jesiennej trasie po Europie”