SEINT – We Already Know

We Already Know – to tytuł nowego wideo, które we wtorek opublikował SEINT. Nagrany początkiem stycznia w zimowej scenerii obraz ilustruje utwór, a w zasadzie piosenkę, której nie znajdziecie na płytach artysty. Zaśpiewana po angielsku (jak większość utworów SEINTA) do muzyki osadzonej mocno w klimacie r’n’b. Za kamerą stanął przyjaciel Josepha Cosmo Muscata – Ívar Guðmundsson.

Przy okazji premiery teledysku SEINT udzielił też wywiadu dla islandzkiego SKE.IS. Opowiada w nim nie tylko o powstaniu klipu, ale też o swoich inspiracjach, fascynacjach, dotychczasowej twórczości i najbliższych koncertach. A na początku lutego artysta wystąpi na Red Bull Music S.A.D* festival (*Seasonal Affective Disorder / choroba afektywna sezonowa). W klubie Paloma zagrają ALVIA, Auður, CYBER (DJ-set), Elli Grill, Floni, Karítas (DJ-set), KEF LAVÍK, Ragga Holm, SEINT i Stepmom.

Przypomnę tylko, że album SEINTA – The World Is Not Enough znalazł się w moim zestawieniu najlepszych islandzkich albumów 2018 roku. Pełny tekst podsumowania tutaj.

Written By
More from Bartek Wilk

Júníus Meyvant – Neon Experience

Júníus Meyvant zaprezentował wczoraj klip do utworu Neon Experience. Kawałek pochodzi z...
Read More