Slim Fang – elektroniczne wcielenie Sin Fanga

Sindri Már Sigfússon znany jest przede wszystkim jako Sin Fang. Oczywiście udziela się też w wielu innych znanych projektach i zespołach muzycznych (choćby Seabear), ale mało kto zna jego elektroniczne oblicze.

20 marca Sindri wydał nowy singiel zatytułowany Rubberfire. Nie znajdziecie go jednak na profilu Sin Fanga, ale na podobnie brzmiącym – Slim Fang. Pod takim właśnie pseudonimem artysta występuje, kiedy tworzy muzykę elektroniczną.

Ale to nie wszystko. Sin Fang pojawił się też ostatnio gościnnie na nowym singlu innego islandzkiego producenta – drowsii. Utwór nazywa się I’m Kind of Fine i jest jednym z 7 wydanych przez drowsii (w tym roku!) singli.

24 lipca Sin Fang wydał własny singiel nagrany wspólnie z JFDR. Lost Girls to utwór fantastyczny i piękny – łączący muzyczny geniusz, styl i manierę wokalną Sindriego z wyjątkową wrażliwością JFDR. Lost Girls nagrany został w 2015 roku w studiu Alexa Somersa.

Ale to jeszcze nie koniec dobrych wieści. Dziś ukazał się kolejny singiel Sin Fanga – Good Heart. Może i bez fajerwerków, ale to stary dobry Sin Fang w swoim najlepszym wydaniu!


Written By
More from Bartek Wilk
TOMASZ MREŃCA – LIVE ACT/KONCERT
O zapowiedzi nowego albumu Tomasza Mreńcy pisaliśmy już na naszej stronie. Tym...
Read More
0 replies on “Slim Fang – elektroniczne wcielenie Sin Fanga”