Pisali o nas

dnaBlogosfera muzyczna #5 - muzyka islandzka po polsku Cykl „Blogosfera muzyczna” jest miksem wywiadów z polskimi blogerami muzycznymi, felietonów i przeglądów polskich blogów/serwisów. W tym odcinku: Bartek Wilk, założyciel i redaktor naczelny serwisu Muzykaislandzka.pl. Po sześciu latach współtworzenia sigur-ros.art.pl, zdecydowałeś, że Islandia to więcej niż Sigur Rós i od początku 2011 roku ruszyłeś z Muzykaislandzka.pl. Zainteresowanie Sigur Rós było efektem dość długich muzycznych poszukiwań. Zachwyciłem się nimi i przez pewien czas nie potrzebowałem innej muzyki.  
natematBartłomiej Krawczyk - Blog o kulturze, nauce i pasji odkrywania. O oczarowaniu tajemnicą Tęczą islandzkiej muzyki spleceni [wywiad] Jaka jest islandzka muzyka? Czym specyficznym się charakteryzuje? Jak wiele o niej wiemy? Na które zespoły/artystów szczególnie warto zwrócić uwagę? O to i o jeszcze kilka spraw związanych z muzyką Islandii zapytałem Dawida Stabika oraz Justynę Wilczyńską, redaktorów portalu muzykaislandzka.pl.  
tinfotarnobrzeg.info Stacja Islandia, pośród magii i elfów Aga i Marcin mieszkają w Tarnobrzegu, ale tęsknią za Islandią. Prowadzą ze znajomymi portal o islandzkiej muzyce, teraz zbierają materiały na książkę. Zaplanowany na 15 marca ślub odbędzie się w Reykjaviku, a po ślubie - podróż dookoła wyspy. Ilustrowane zdjęciami i filmami wrażenia, publikują na facebooku. Witajcie na Stacji Islandia, pośród magii i elfów.  
headerdobrebodunskielogo1Audycja Dobre, bo duńskie nr 60, a w niej godzina muzyki islandzkiej - wybranej przez muzykaislandzka.pl !!! DOBRE, BO DUŃSKIE - wtorki, godz. 21:00, Radio AFERA 98,6MHz lub www.afera.com.pl