Redakcja

Tutaj znajdziesz nasze adresy mejlowe i przeczytasz kilka słów, które każdy z nas napisał o sobie. Jeśli chcesz do nas dołączyć napisz kilka słów o sobie i przyślij swój tekst poświęcony muzyce islandzkiej na adres: redakcja@muzykaislandzka.pl – odezwiemy się.

jaja_cr_crBartek Wilk: Muzykomaniak, islandofil, nikoniarz. Współtwórca, administrator sigur-ros.art.pl i twórca muzykaislandzka.pl
e-mail: bartek@muzykaislandzka.pl

Marcin K. – mumisland: Podróżnik i obserwator przemierzający muzyczne światy. Wędrowiec będący w ciągłej podróży utkanej z wielu dźwięków. Porzucający cywilizację, dążący do wolności, harmonii, ciszy i spokoju. Jego pasją jest muzyka. Wszystko za życie.
e-mail: marcin@muzykaislandzka.pl

Justyna W – úlfurin: Uzależniona od muzyki, pochłonięta Islandią w każdym stanie skupienia, zazwyczaj ma też radio zamiast głowy. Obserwuje świat z perspektywy przyczajonej mrówki, kiedyś zajrzy do krateru wulkanu i może nie wpadnie (a jak wpadnie, to zdąży zbadać wody magmowe). Do tego czasu będzie dalej zagłębiać się w nordycką muzykę, literaturę i film, próbując określić jednym słowem ten nieuchwytny element wyróżniający je spośród wszystkich innych na świecie.
e-mail: justyna@muzykaislandzka.pl

Aga: Bycie w ciągłym ruchu to jedyna możliwość na przetrwanie rzeczywistości. Spojrzeć na Islandię z końskiego grzbietu przez obiektyw aparatu fotograficznego – bezcenne.
www.krainaobrazu.eu

joanna Joanna: Blisko jej do muzyki północy, zwłaszcza islandzkiej. Fotografia analogowa jest dla niej szczególna. Ceni ją za poszukiwania właściwego momentu.

kasiaKasia: Łatwiej jej opowiadać o życiu muzyką niż słowami. Lubi aparaty jednorazowe, Smieny i przeterminowane filmy. Wrażliwiec.

Współpracują, bądź współpracowali:

Dawid Stabik – dawid po prostu: Mam na imię dawid. po prostu. lubię słuchać tanecznej muzyki typu psycho sex. na codzień chodzę do szkoły i stamtąd kradnę papier toaletowy, by zaimponować moim współlokatorom, których mam bez liku. lubię smak budyniu czekoladowego. chodzę na siłownię, by zostać misterem świata. boję się ludzi z planem na życie i takich, którzy nie słuchają muzyki w tramwaju. podziwiam magdę gessler i hello kitty. w przyszłości pragnę je poznać.
e-mail: dawid@muzykaislandzka.pl

Kasia Klimek – kasia: gdziekolwiek spojrzę widzę zdjęcia, dlatego patrzę tylko na to, co warto sfotografować. Marzę o wyprawie do Ameryki Łacińskiej, zaraz po tym jak wrócę z podróży na Islandię. Gdy nikt nie słucha – śpiewam. Gdy nikt nie patrzy – śmieję się. Jestem uzależniona od kina i islandzkiej muzyki i… nie mam zamiaru się leczyć. www.kasiaklimek.com

Paweł Páll Ævar – paweł páll ævar: Zafascynowany światem i podróżami. Lubi słuchać dźwięków natury, las dla niego to nie tylko skupisko drzew i zwierząt. Bo czym jest człowiek, który nie potrafi patrzeć oczami serca, a muzyki słuchać uszami duszy…? Poza tym: muzyka, fotografia, rysowanie, Islandia.
e-mail: pall.aevar@muzykaislandzka.pl

Łukasz Serwiński: zakochany w muzyce kulturoznawca, grający na fortepianie prawicowy radykał i ortodoksyjny katolik. Zainteresowany Liturgią, antropologią, filozofią – bezrobotny. Nienawidzi pieniędzy i dlatego trwoni je na koncerty. Nie projektuje przyszłości – projektuje plakaty. Robi doktorat i udziela się społecznie. Kocha swoich Rodziców i wraca do nich co weekend.