Wiosenny kurs islandzkiego w Krakowie

Islandzki? To nie takie trudne, jak Ci się wydaje! Wiosenny kurs języka magicznej Wyspy organizowany przez Centrum Języka Islandzkiego rusza w Krakowie już w tę środę 6 marca o 19.00. Niezdecydowani mogą przyjść na pierwsze dwa bezpłatne i niezobowiązujące zajęcia, posłuchać i podjąć decyzję o rozpoczęciu na poważnie swojej przygody z językiem islandzkim.

Zajęcia prowadzone są przez native speakera – Martę Bartoszek, która w Reykjavíku się wychowała i spędziła tam 15 lat. Jest współautorką słownika polsko-islandzkiego, ma także wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i tłumaczeniach z języka islandzkiego (m.in. dla portali edukacyjnych i medycznych oraz instytucji publicznych na Islandii). Przyjemna atmosfera na zajęciach gwarantowana!

kurs dla początkujących (są jeszcze 3 wolne miejsca)
start 6 marca o 19.00
w cenę kursu (480 zł) wliczone są materiały
zajęcia w poniedziałki i środy o 19.00 po 60 minut – łącznie 22 godziny


Dla osób, które miały już styczność z językiem, możliwa jest także kontynuacja kursu. Grupa jest już zamknięta, aczkolwiek zawsze można wpisać się na listę rezerwową.

Zapisów dokonacie drogą mailową na adres kurs@islandzki.pl. Tam także skierować możecie swoje pytania. Zapraszamy również na stronę Centrum Języka Islandzkiego oraz profil na Facebooku!

Written By
More from úlfurinn
Reykjavík On Stage
Ku uciesze fanów muzyki islandzkiej z różnych zakątków świata, 30 października ukazał...
Read More
Leave a comment