Myrra Rós i Elín Ey w Polsce

Myrra Rós photo by Per Sollerman

Myrra Rós zawita ponownie do Polski w październiku. Jak dotąd, wiadomo, że pojawi się w pięciu miastach, ale lista miejsc nie jest jeszcze zamknięta. Artystka pracuje teraz nad kolejnym albumem. Tym razem na trasie wystąpi wraz z Elín Ey, jedną z sióstr z projektu Sísý Ey, która zaczaruje Was swoim niesamowitym głosem.

Prócz Polski Myrra wybiera się także w trasę po Stanach Zjednoczonych i Estonii. Jej kampania mająca na celu zebranie funduszy na nagranie drugiego albumu zakończyła się pomyślnie, więc efektów twórczej burzy mózgu Myrry i jej utalentowanych przyjaciół będziemy mogli posłuchać już wiosną przyszłego roku. Swoją spokojną oraz pełną wdzięku i emocji muzyką wzruszy Was podczas kolejnej trasy koncertowej po Polsce.

Elín Ey to utalentowana singer-songwriterka z Islandii, córka dobrze znanych na Islandii muzyków. Jej występy na żywo jedynie z gitarą potrafią oczarować i bez problemu zjednać artystce nowych fanów jej ciepłego wspaniałego głosu. Swoją debiutancką płytę zatytułowaną See you in Dreamland wydała w 2008 roku i od tamtej pory sporo koncertowała, a także współpracowała z muzykami z kraju i z zagranicy, zarówno z Ameryki jak i Europy.

7 października – Poznań – Pod Minogą
8 października – Łódź – 6 Dzielnica
9 października – Tychy – Gramoffon
10 października – Wałbrzych – Zamek Książ
11 października – Rzeszów – Teatr Maska (transmisja w Radiu Rzeszów)
14 października – Kraków – Alchemia

Niedługo zostaną ogłoszone kolejne koncerty.

Written By
More from úlfurinn
PREMIERA: Seint – The World Is Not Enough
SEINT to solowy elektroniczny projekt prowadzony od 2014 roku przez Josepha Cosmo...
Read More
0 replies on “Myrra Rós i Elín Ey w Polsce”