Pomóżmy Coals polecieć na Iceland Airwaves

cooalsucccnnamedPewnego  zimowego wieczoru 2014 roku podczas codziennego przeglądania stron w internecie natknęłam się na pewien młody zespół z Polski. Zatrzymali mnie swoimi dźwiękami. Entuzjastycznie przyjęłam wiadomość, że będą supportem dla Rökkurró podczas koncertu w Poznaniu (styczeń 2015). Jesienią tego samego roku byłam na ich koncercie w Krakowie. Z ogromną przyjemnością patrzyłam i słuchałam jak nabierają  pewności siebie na scenie, rozmawiają z publicznością i najważniejsze – jak ich muzyka rozwija się i pochłania kolejnych słuchaczy. Mają na swoim koncie EP’kę pt. „Homework” i obecnie pracują nad swoim debiutanckim albumem. O kim piszę? O Katarzynie Kowalczyk i Łukaszu Rozmysłowskim z duetu Coals.

Młodzi artyści mają okazję zaprezentować się szerszej publiczności za sprawą Iceland Airwaves, na który zostali zaproszeni! Będą jedynym polskim akcentem muzycznym na tegorocznej edycji festiwalu. Duet zagra trzy koncerty, z których jeden będzie transmitowany przez stację radiową KEXP. Coals wystąpią na tej samej scenie co Samaris, Axel Flóvent czy Wesen. Artyści chcieliby również poza festiwalem udać się na trasę koncertową po Islandii. Tutaj rozpoczyna się nasza misja.

Muzycy potrzebują naszej pomocy, aby zrealizować swoje plany (a mają ich kilka). Poza lotem na Islandię chcieliby również nagrać teledysk do ich pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album. W zamian za wsparcie można otrzymać ich EP’kę, pocztówkę z wyspy czy zaproszenie na koncert. Akcja crowdfundingowa trwa do  18 listopada 2016 roku. Nie pozostało mi nic innego jak zachęcić was do pomocy i przekierowania na stronę PolakPotrafi.pl w celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji (klikamy i pomagamy!).

Coals w sieci:
Facebook, Spotify, Soundcloud, YouTube

 

 

 

 

More from Kasia Filipek
Schowani za dźwiękami – lipiec 2018
Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu Ólafura Arnaldsa. Jego utwór „Unfold”...
Read More
0 replies on “Pomóżmy Coals polecieć na Iceland Airwaves”