Hania Rani rusza w trasę tuż przed wydaniem nowego albumu!

Hania Rani jest jedną z najbardziej zapracowanych i najczęściej nagradzanych młodych polskich artystek. Koncertuje niemal bez przerwy, głównie za granicą, gdzie przyjmowana jest z wielkim entuzjazmem. Tym bardziej cieszy nas, że już za kilka dni Hanię będzie można zobaczyć i posłuchać na koncertach w polskich miastach!

2 października zagra w krakowskim Studiu, dwa dni później w Gdańsku, potem Poznań, Warszawa, Katowice i Wrocław. Bilety na dwa ostatnie wydarzenia są już wyprzedane. Na trasie razem z Hanią będą pojawiać się goście – w różnych miastach różni artyści, z którymi pracowała i nagrywała. Oczywiście seria koncertów jest o wiele dłuższa, bo po Wrocławiu artystka rusza w długą trasę po Europie. W listopadzie zajrzy jeszcze do Łodzi, a potem już Kanada i USA.

A koncerty związane są z wydaniem najnowszego, trzeciego solowego albumu artystki, który zatytułowany będzie Ghosts i ukaże się 6 października. O tym albumie będziemy jeszcze pisać. A tym czasem szukajcie Hani na koncertach i słuchajcie jej muzyki!

https://www.facebook.com/haniaranimusic

https://haniarani.com/

Written By
More from Bartek Wilk
Samaris zwyciężyli w tegorocznym Músíktilraunir
Jury tegorocznego Músíktilraunir stanęło na wysokości zadania. Miano najlepszego zespołu zdobył –...
Read More
0 replies on “Hania Rani rusza w trasę tuż przed wydaniem nowego albumu!”