Axel Flóvent na trzech koncertach w Polsce!

Tuż przed końcem roku dotarły do nas świetne wieści od Axel Flóvent! Artysta pojawi się w naszym kraju w styczniu 2016 roku. Zagra trzy koncerty – w Katowicach, Warszawie i Gdyni.

CHIMES DISCOVERS – odkryj najnowszą muzykę skandynawską

W ramach nowej serii koncertowej CHIMES DISCOVERS, która rozpoczyna się już w styczniu, w trzech miastach Polski będzie można zobaczyć nowe skandynawskie zespoły.

Skandynawska scena muzyczna eksploduje nowymi talentami, artystami, zespołami. Agencja CHIMES odkrywa najciekawsze z nich i zaprasza na mini-turnee po trzech najważniejszych miastach polskiej sceny alternatywnej i prezentuje je pod nazwą CHIMES DISCOVERS.

CHIMES DISCOVERS Axel Flóvent

Jako pierwszy w turnee po Polsce wybierze się najnowszy hit eksportowy z Islandii: Axel Flóvent, który zagra dla miłośników przyjemnego indie-folku aż trzy koncerty. Axel Flóvent, zaledwie 20-letni muzyk z północnej Islandii wystąpi w SARPie w Katowicach już 19-ego stycznia, w stołecznym barStudio 20 stycznia, a 21 stycznia zakończy swoje mini-turnee w kultowym trójmieskim klubie Desdemona.

Pochodzący z Húsavíku, wioski rybackiej w północnej Islandii, 20-letni Axel Flóvent tworzy muzykę, którą można okreslić jako nowoczesny folk. Jego utwory mają ponad milion odsłuchów na Soundcloud, a piosenka “Beach” znalazła się na ścieżce dźwiękowej popularnego amerykańskiego serialu The Vampire Diaries. W ubiegłym roku Axel tworzył i koncertował na Islandii, teraz rozpoczyna swoją karierę zagraniczną: w 2015 zdążył już wystąpić w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Holandii oraz na rodzimym festiwalu Iceland Airwaves. Już za chwilę Axel Flóvent będzie reprezentował Islandię na jednym z największych festiwali showcasowych w Europie – prestiżowym Eurosonic Norderslag w Holandii, jako oficjalny zespół European Broadcasting Union.

Ale jeszcze przed tym koncertem i przed trasą po Polsce, Axel Flóvent obiecuje nowy kawałek dla słuchaczy – pierwszy singiel zapowiadający długogrający krążek.

CHIMES DISCOVERS Axel Flóvent

19.01 – Katowice – SARP https://www.facebook.com/events/1233710789977861/

20.01 – Warszawa – barStudio https://www.facebook.com/events/808431189267805/

21.01 – Gdynia – Desdemona https://www.facebook.com/events/1506976092931742/

Axel Flóvent

http://www.facebook.com/AxelFlovent

http://soundcloud.com/axelflovent/

http://twitter.com/AxelFlovent

Informacja i zdjęcie od organizatora koncertów.

Written By
More from Bartek Wilk
Ólafur Arnalds – Ekki Hugsa (Official Video)
Sporo nowych klipów (i utworów) pojawiło się w ostatnich tygodniach. Żadnego nie...
Read More
0 replies on “Axel Flóvent na trzech koncertach w Polsce!”