Ja Ja Ja – Nordic Music Affair w Poznaniu!

Wspaniały skandynawski wieczór czeka wszystkich, którzy wybiorą się na tegoroczny Enea Spring Break. W sobotę, 22 kwietnia w poznańskiej Meskalinie zagrają Gundelach (Norwegia), Sekuoia (Dania) i islandzcy hip-hopowcy z Úlfur Úlfur.

Wszystko dzięki współpracy organizatorów festiwalu z Ja Ja Ja, muzyczną marką od lat promującą dźwięki z krajów nordyckich na comiesięcznych koncertach klubowych w Londynie (The Lexington) i Berlinie (FluxBau), a także podczas własnego Ja Ja Ja Festival. Raz w roku koncerty Ja Ja Ja organizowane są również w Wiedniu i Tokyo. Poznański wieczór organizowany jest wspólnie z Music Norway, Music Export Denmark i Iceland Music.

Gundelach – jeden z najciekawszych młodych norweskich projektów. Artysta występował już na koncertach Ja Ja Ja w Londynie, Hamburgu, Berlinie i Wiedniu.

Úlfur Úlfur – dzięki temu duetowi język islandzki stał się potężnym hip-hopowym narzędziem. Arnar i Helgi z powodzeniem działają na islandzkiej scenie muzycznej od 2010 roku, Polskę odwiedzili rok temu. Zagrali w ramach New Neighborhoods Festival.

Sekuoia – fantastyczny muzyk i producent. Patrick Alexander Bech Madsen urodził się w Düsseldorfie, a wychował w Detroit. Obecnie mieszka w Kopenhadze. Zadebiutował epką „Trips”, potem był udział w Project: Mooncircle i kolejne wydawnictwa, dzięki którym stał się rozpoznawalny i ceniony.

 

 

Written By
More from Bartek Wilk

SALK, Mr. Silla, Einar Indra – polsko-islandzka trasa koncertowa PARALLELS

Jest nam niezmiernie miło, że możemy podzielić się z Wami tak niesamowitą...
Read More