Low Roar na trzech koncertach w Polsce

W czerwcu Low Roar zagra w Polsce przynajmniej trzy koncerty. Pojawi się w Poznaniu, Warszawie i Sopocie. Artysta ogłosił plany, związane z ukazaniem się jego najnowszego albumu. Od wczoraj możemy też posłuchać jednego z utworów, który znajdzie się na płycie.

Bones to pierwszy utwór promujący album Once In A Long, Long While. Ryan zaśpiewał go wspólnie z Jófríður Ákadóttir. To niezwykły duet, rozmowa dwojga ludzi, oparta na prawdziwych zdarzeniach z życia artysty. Jak wyznaje na łamach The Line Of Best Fit, tekst piosenki powstał na bazie rozmowy smsowej między nim i jego byłą dziewczyną. Wszystko wydarzyło się dokładnie początkiem marca ubiegłego roku. To był też moment, w którym Low Roar uświadomił sobie jaki będzie jego nowy album.

To krótki, bo trwający mniej niż 3 minuty utwór. Daje nam jednak pewien obraz tego, co znajdzie się na Once In A Long, Long While. Materiał na album został zarejestrowany w dwóch miejscach – w Londynie (Mike Lindsay) i Walii (Andrew Scheps).

W Europie trzecia płyta Low Roar ukazuje się początkiem maja, a już 23 maja artysta rusza na europejską trasę. W planach są też trzy koncerty w Polsce.

8 czerwca – Poznań, SPOT
9 czerwca – Warszawa, Niebo
10 czerwca – Sopot, TBA

Written By
More from Bartek Wilk

Jara – „Hope”

Na początku września światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Jary – Hope. Utwór...
Read More