Reykjavík On Stage

Reykjavík On Stage to anglojęzyczny kwartalnik w całości poświęcony muzyce z Islandii skierowany do wszystkich zainteresowanych sceną muzyczną na odległej Wyspie. Z ogromną radością informujemy, iż ukaże się on w nadchodzącym miesiącu w formie zarówno drukowanej, jak i cyfrowej, a w skład jego redakcji wchodzą aż dwie osoby z Muzyki Islandzkiej – Bartek Wilk oraz Justyna Wilczyńska, redaktor naczelny magazynu! Co kryje się w 1. wydaniu? Dowiedz się, sprawdzając naszą kampanię na Karolina Fund:

Reykjavík On Stage na Karolina Fund

Wszyscy mieliśmy ten moment, że jakaś istotna informacja ukazała się jedynie po islandzku, nie każdy tym językiem włada, a Google Translate potrafi opowiadać bajki, zwłaszcza, jeśli chodzi o mało popularne języki. Na islandzkich półkach sklepowych brakuje magazynu traktującego o lokalnej muzyce, a przecież to ostatnimi czasy największe dobro narodowe Islandii. Stąd też zrodził się pomysł na Reykjavík On Stage. Muzyka islandzka to nasza pasja i chcemy inspirować Cię historiami islandzkich muzyków nie tylko w przestrzeni Internetu. Nad pierwszym numerem pracowała 3-osobowa redakcja w składzie Justyna, Bartek oraz Wim Van Hooste (aka Dr ROK znany z ROKmusik, I <3 Icelandic Music i innych), który o muzyce islandzkiej wie chyba wszystko, bo zatopił się w niej już w roku 1987. Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 70 stron A4 intrygujących artykułów i wywiadów, które ukażą się w 500 drukowanych kopiach oraz w formie cyfrowej.

Potrzebujemy Twojej pomocy na ostatniej prostej do wydania magazynu! By pokryć koszty druku i dystrybucji Reykjavík On Stage potrzebuje Twojego wsparcia podczas kampanii crowdfundingowej na Karolina Fund! Sprawdz, co przygotowaliśmy i wesprzyj nas w szerzeniu wieści o muzyce islandzkiej, rezerwując swoją kopię! Powiedz o Reykjavík On Stage swoim znajomym, którym muzyka islandzka nie jest obojętna! Twój udział ma dla nas ogromne znaczenie!

facebook.com/reykjavikonstage
www.reykjavikonstage.com

Written By
More from úlfurinn
Dwa nowe utwory od Útidúr (The Line of Best Fit Session)
Przy okazji Iceland Airwaves dzieje się wiele pozytywnych rzeczy. Dla przykładu Útidúr...
Read More
0 replies on “Reykjavík On Stage”