Głosujemy na Najlepszy Islandzki Utwór 2012 roku!

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki islandzkiej do wzięcia udziału w plebiscycie na Najlepszy Islandzki Utwór 2012 roku. Plebiscyt tradycyjnie już przygotował portal Informacje.is, a w tym roku dołączyła do niego także Muzykaislandzka.pl.

W ubiegłorocznym, dużo mniejszym plebiscycie, głosami czytelników portalu Informacje.is hitem roku 2011 został utwór „What are you waiting for” zespołu Dikta. W drugiej edycji plebiscytu do Waszej dyspozycji oddajemy aż 20 skrupulatnie wybranych utworów, które premierę miały w 2012 roku, oraz dwadzieścia dni na podjęcie decyzji i tylko jeden głos. Każdy z tych utworów można było usłyszeć w radiu czy posłuchać w internecie lub na licznych koncertach. 

Głosujcie tylko wtedy, gdy będziecie naprawdę pewni na który utwór oddać swój głos, gdyż oddanego głosu nie da się cofnąć lub anulować. Z jednego adresu IP można oddać jeden głos. Kolejność utworów jest przypadkowa. Ich kolejność w żaden sposób nie sugeruje, na jaki utwór masz oddać swój głos. Co innego gdy głos zostanie już oddany, wtedy, każda osoba która zagłosowała otrzymuje dostęp do dynamicznego układu tytułów – według ilości oddanych głosów, można także podejrzeć dokładne statystyki, kołowe lub słupkowe.

Głosowanie rozpoczęło się 31 grudnia 2012 roku a zakończy się 19 stycznia 2013 roku o godzinie 22:59 czasu islandzkiego. Oficjalne wyniki plebiscytu opublikujemy w niedzielę 20 stycznia.

Głosujcie, klikajcie „lubię to” na stronie plebiscytu, sprawdzajcie jak utwory zmieniają się miejscami, polecajcie znajomym – Plebiscyt na

Najlepszy Islandzki Utwór 2012 roku

Zwycięzca plebiscytu na Najlepszy Islandzki Utwór 2012 roku otrzyma w imieniu czytelników serwisów Informacje.is i Muzykaislandzka.pl specjalnie przygotowaną i oprawioną biało-czerwoną płytę wraz z dedykacja od czytelników! Postaramy się także o video-relacje z wręczenia nagrody i wywiad.

Written By
More from Bartek Wilk
Vök na Halfway Festival, Białystok, 27 czerwca 2015 r.
To był ich pierwszy koncert w Polsce. Pierwsza okazja, do przedstawienia się...
Read More
Leave a comment