Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Koniec roku, to zwykle czas podsumowań, podziękowań i życzeń. Dla nas również, tym bardziej, że właśnie mijają 3 lata odkąd muzykaislandzka.pl pojawiła się w sieci.

W imieniu całej Redakcji portalu chciałbym podziękować Wam wszystkim, którzy odwiedzacie naszą stronę. Jestem pewien, że 2013 rok przyniósł Wam wiele muzycznych odkryć, wspaniałych koncertów i podróży. Mam nadzieję, że w 2014 roku islandzcy artyści znów Was zaskoczą i oczarują.

Chciałbym też podziękować moim koleżankom i kolegom z zespołu redakcyjnego, za wszystkie wspaniałe teksty, wywiady, relacje, recenzje, zdjęcia, za wytrwałość, zaangażowanie i chęci dzielenia się swoją pasją z innymi. To dzięki Wam wszyscy odkrywamy nowe islandzkie brzmienia, uczestniczymy w islandzkich wydarzeniach muzycznych, nawet tych najmniejszych.

W imieniu muzykaislandzka.pl dziękuję i składam najlepsze życzenia wszystkim organizacjom, firmom, portalom i instytucjom, z którymi w 2013 roku mieliśmy przyjemność współpracować. Dziękuję też fantastycznym ludziom, którym muzyka islandzka leży na sercu, zespołom, wydawcom, promotorom i przyjaciołom.

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2014 roku!

Written By
More from Bartek Wilk
Islandzcy artyści zgarniają muzyczne nagrody
Anna Thorvaldsdottir zwyciężyła w tegorocznej edycji Nordic Music Prize. Ten werdykt poznaliśmy...
Read More
0 replies on “Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!”