Brynja i Ósk ponownie w Polsce!

Brynja i Ósk

W najbliższym czasie Islandia znów będzie nas rozpieszczać i przywiezie nam spore ilości dźwięków spod lodowca. Początkiem marca na trasie koncertowej pojawi się Low Roar, pod koniec miesiąca będziemy mieć okazję posłuchać młodego zdobywającego uznanie za granicą Ásgeira. Kwiecień natomiast objawi się dziewczęcym wdziękiem wprost z Wyspy – Brynja i Ósk zawitają do nas ponownie na 5 występów, a wraz z nimi na scenie pojawi się specjalny gość z Polski!

9 kwietnia – Łódź – Scenografa – event na Facebooku
10 kwietnia – Poznań – Meskalina – event na Facebooku
11 kwietnia – Krotoszyn – Krotoszyński Ośrodek Kultury – event na Facebooku
12 kwietnia – Pszczyna – Bugsy’s Jazz Club – event na Facebooku
13 kwietnia – Kraków – Klub Żaczek – event na Facebooku

Brynja Bjarnadóttir i Þorbjörg Ósk Eggertsdóttir to utalentowane autorki piosenek tworzące w nurcie folk, mieszkające na co dzień w Reykjavíku. Są przyjaciółkami jeszcze z lat szkolnych, ale to będzie dopiero ich trzecia wspólna trasa. Grały już na Starym Kontynencie – we Włoszech, Danii, Norwegii, Francji czy na Słowacji. W sierpniu ubiegłego roku pojawiły się również w Polsce na dwóch koncertach we Wrocławiu i Poznaniu. Ósk przyznaje, że uwielbia być w trasie i grać swoją muzykę w różnych miejscach dla kolejnych nowych ludzi. Dziewczyny czerpią inspiracje z Emilíany Torrini, Múm, Alt-J i Sufjan Stevens.

To jeszcze nie koniec niespodzianek przygotowanych na ten rok przez Borówka Music. Trzymajcie rękę na pulsie, wiosna będzie piękna!

Ósk na Facebooku
Brynja na Facebooku

Written By
More from úlfurinn
Smilewound – nowy album Múm w drodze!
Już wiemy, kiedy ukaże się nowy album Múm, zapowiadany przez utwór Toothwheels...
Read More
0 replies on “Brynja i Ósk ponownie w Polsce!”