Jaśniejsza przyszłość Agent Fresco

Agent Fresco

Od dłuższego już czasu słychać napomknięcia o kolejnym wydawnictwie math-rockowego zespołu Agent Fresco. W maju miał premierę pierwszy singiel z nadchodzącej płyty zatytułowany Dark Water, któremu towarzyszy poruszający teledysk. Panowie postanowili wyjaśnić, jak się mają sprawy.

Na Facebooku zespołu można przeczytać:

Trzymaliśmy was w ciemnościach zbyt długo i za to przepraszamy. Jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek, oceniając na oko termin premiery na początek przyszłego roku, ale wciąż nie możemy podać wam dokładnej daty.

Prawda jest taka, że sami zostaliśmy zepchnięci w ciemność poprzez pokonywanie pewnych całkowicie nieoczekiwanych trudności podczas nagrywania tego albumu, opóźniających końcowe rezultaty o wiele bardziej niż mogliśmy to sobie wyobrazić.

Jesteśmy zdecydowanie pewni, że wydamy płytę, z której my wszyscy będziemy niezmiernie dumni i możemy was zapewnić, że chcemy bardziej niż czegokolwiek innego, by album ukazał się najszybciej jak to możliwe!

Jesteśmy bardzo podekscytowani nadchodzącymi kilkoma tygodniami. Zostało nam do ukończenia trochę nagrań i pracy nad oprawą graficzną i zaraz po tym ruszamy do Niemiec i Holandii, by wystąpić na kilku festiwalach.

Daty koncertów zostaną zarezerwowane, kiedy tylko będziemy znać datę wydania albumu, więc w międzyczasie wyświadczcie nam przysługę, bo na wiele sposobów kontrolujecie to o wiele bardziej niż my. Zróbcie trochę hałasu wokół Agent Fresco na swojej lokalnej scenie; Podzielcie się teledyskiem do Dark Water na forach i portalach społecznościowych. Dajcie znać swoim lokalnym organizatorom koncertów, że chcecie zobaczyć Agent Fresco na żywo i miejmy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku!

Zanim skończymy, chcielibyśmy podziękować naszym wydawcom Long Branch Records i Record Records, naszej agencji Selective Artists oraz naszym menadżerom za szalone pokłady cierpliwości i wsparcia w ciągu całego procesu tworzenia płyty.

Zanim nastąpi kolejne ogłoszenie, nacieszcie się klipem Þórarinna, jego kotem i instrumentalnym teaserem utworu tak pasującego do tego ogłoszenia, zatytułowanego Wait For Me.

Written By
More from úlfurinn
Garść nowin z obozu FM Belfast
Po sensacyjnym debiucie FM Belfast „How to make friends” z 2008 roku...
Read More
0 replies on “Jaśniejsza przyszłość Agent Fresco”