„The Loneliest Whale On Earth” – Oly. i Low Roar

Choć Oly. to bardzo młoda artystka, ma już sporą rzeszę swoich wiernych słuchaczy. Dała się też poznać fanom muzyki islandzkiej, grając wspólne koncerty z Low Roar. Dla wszystkich, którzy czekają na jej debiutancki album, Oly. przygotowała wyjątkową niespodziankę (a nawet dwie). Od wczoraj możemy się już nimi cieszyć!

Na 8 czerwca zapowiedziana jest premiera „Home” – debiutanckiego albumu Oly. Wczoraj artystka zaprezentowała dwa utwory wraz z klipami, które promują to wydawnictwo. Pierwszy z nich „Afterlife”, w nowej wersji, w której usłyszycie wyjątkowego gościa – Kari. Drugi singiel to „The Loneliest Whale On Earth”, w którym gościnnie uczestniczy wspomniany już Low Roar. Wideoklipy są dziełem duetu Liubov Gorobiuk i Marta Pruska.

Oba utwory różnią się nieco od muzyki, do której przyzwyczaiła nas Oly. Odważniejsze aranżacje, bogatsza, bardziej złożona warstwa muzyczna i wokalna. Pełno tu drobnych dźwięków i fantastycznych detali. Jednak artystka nie straciła niczego ze swojej szczerości i delikatności. Podoba nam się taka Oly. Z niecierpliwością czekamy na jej płytę!

www.facebook.com/olyofficial
www.instagram.com/oly.music
www.facebook.com/nextpop
www.instagram.com/nextpoplabel
www.twitter.com/nextpoplabel

Written By
More from Bartek Wilk
Ernest – In the herd. Wernisaż fotografii
Zapraszamy na wernisaż fotografii inspirowanych krajami Północy! To debiut autorski Justyny Rus...
Read More
0 replies on “„The Loneliest Whale On Earth” – Oly. i Low Roar”