Muzykaislandzka.pl na antenie radiowej już od najbliższej środy!

Tónlist – tak nazywać się będzie audycja, której pierwsze wydanie już w najbliższą środę, 23 listopada na antenie Akademickiego Radia Centrum Politechniki Rzeszowskiej. Audycja przygotowywana będzie przez Bartka Wilka i redakcję muzykaislandzka.pl, a Islandia będzie głównym, ale nie jedynym tematem. W pierwszym wydaniu opowiemy o kilku polskich festiwalach, posłuchamy też jednego z najnowszych albumów, nagranych i wydanych na Islandii.

Co tydzień, przez godzinę będziemy Wam prezentować najciekawsze utwory z Islandii, opowiadać o koncertach i festiwalach, przyglądać się temu, co dzieje się w muzyce skandynawskiej. Będziemy też szukać islandzkich inspiracji wśród rodzimych artystów, a czasem może uda nam się zaskoczyć Was tym, w jak odległych miejscach na świecie można odnaleźć muzyczne wpływy krajów nordyckich. W Rzeszowie i okolicach usłyszycie nas na 89,0 FM, a w każdym innym miejscu na świecie za pośrednictwem internetu. Po każdej audycji będziemy też publikować pełną playlistę wydania.

Przypominamy, każda środa, godzina 22. Radio Centrum Politechniki Rzeszowskiej. Aby posłuchać audycji wystarczy kliknąć tutaj. Zapraszamy!

Strona internetowa rozgłośni – www.radiocentrum.pl

Written By
More from Bartek Wilk
Ruddinn – Gullna ströndin
Pamiętacie jeszcze Ruddinn? W 2011 roku ich album Need a vacation zajął...
Read More
0 replies on “Muzykaislandzka.pl na antenie radiowej już od najbliższej środy!”