Reykjavík On Stage

Reykjavík On Stage to anglojęzyczny kwartalnik w całości poświęcony muzyce z Islandii skierowany do wszystkich zainteresowanych sceną muzyczną na odległej Wyspie. Z ogromną radością informujemy, iż ukaże się on w nadchodzącym miesiącu w formie zarówno drukowanej, jak i cyfrowej, a w skład jego redakcji wchodzą aż dwie osoby z Muzyki Islandzkiej – Bartek Wilk oraz Justyna Wilczyńska, redaktor naczelny magazynu! Co kryje się w 1. wydaniu? Dowiedz się, sprawdzając naszą kampanię na Karolina Fund:

Reykjavík On Stage na Karolina Fund

Wszyscy mieliśmy ten moment, że jakaś istotna informacja ukazała się jedynie po islandzku, nie każdy tym językiem włada, a Google Translate potrafi opowiadać bajki, zwłaszcza, jeśli chodzi o mało popularne języki. Na islandzkich półkach sklepowych brakuje magazynu traktującego o lokalnej muzyce, a przecież to ostatnimi czasy największe dobro narodowe Islandii. Stąd też zrodził się pomysł na Reykjavík On Stage. Muzyka islandzka to nasza pasja i chcemy inspirować Cię historiami islandzkich muzyków nie tylko w przestrzeni Internetu. Nad pierwszym numerem pracowała 3-osobowa redakcja w składzie Justyna, Bartek oraz Wim Van Hooste (aka Dr ROK znany z ROKmusik, I <3 Icelandic Music i innych), który o muzyce islandzkiej wie chyba wszystko, bo zatopił się w niej już w roku 1987. Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 70 stron A4 intrygujących artykułów i wywiadów, które ukażą się w 500 drukowanych kopiach oraz w formie cyfrowej.

Potrzebujemy Twojej pomocy na ostatniej prostej do wydania magazynu! By pokryć koszty druku i dystrybucji Reykjavík On Stage potrzebuje Twojego wsparcia podczas kampanii crowdfundingowej na Karolina Fund! Sprawdz, co przygotowaliśmy i wesprzyj nas w szerzeniu wieści o muzyce islandzkiej, rezerwując swoją kopię! Powiedz o Reykjavík On Stage swoim znajomym, którym muzyka islandzka nie jest obojętna! Twój udział ma dla nas ogromne znaczenie!

facebook.com/reykjavikonstage
www.reykjavikonstage.com

Written By
More from úlfurinn
Dynfari przyjeżdża na dwa koncerty
W lipcu będzie także okazja do posłuchania atmospheric black metalu rodem z...
Read More
0 replies on “Reykjavík On Stage”