Kiasmos [live A/V show] w Warszawie

Duet Kiasmos lubią wracać do Polski. Po zimowych Dj setach Janusa Rasmussena, letnim Openerze muzycy wracają na jesień do stolicy. Artyści z pewnością zaprezentują utwory z nowo wydanej EPki „Blurred”, której premiera była 6 października. Zapowiada się niezapomniany audio – wizualny show!

26.10 (czwartek) – Warszawa, Progresja

Kiasmos to projekt Olafura Arnaldsa i znanego z Bloodgroup Janusa Rasmussena. Ich pierwsza EP-ka “Throw” pojawiła się w 2009 roku, po trzech latach wspólnego grania. Potem ogromną popularność przyniósł im debiutancki krążek pt. “Kiasmos” z roku 2014, na którym znalazły się m.in. znane i popularne „Looped”, „Burnt” czy „Held”. Z kolei w 2015 roku pojawiła się nowa EP-ka “Swept”, która doczekała się interpretacji duetu Tale Of Us.

Jako support zagra Nicola Cruz – francuski DJ i producent muzyki elektronicznej. Swoją karierę zaczynał jako perkusista, a w roku 2015 wydał pierwszą płytę pt. „Prender el Alma”. W twórczości artysty można odnaleźć kulturę, rytuały oraz rytmy kultur andyjskich.*

Bilety w cenie 95/110 zł do nabycia na Biletomat.pl – bilety onlineebilet.pl,Eventim.plGoing. oraz GoOut.pl.

Każdemu, kto jeszcze zastanawia się nad udziałem w koncercie, polecamy posłuchać ostatniego wydawnictwa. Wierzymy, że ułatwi podjęcie decyzji.

Wydarzenie na Facebooku

*materiały organizatora

More from Kasia Filipek
Schowani za dźwiękami – grudzień 2015
Listopad minął pod znakiem zapoznawania się z line-up’em Iceland Airwaves. Po wielu godzinach słuchania muzyki nie można...
Read More
0 replies on “Kiasmos [live A/V show] w Warszawie”