HILDUR zachwyca nowym singlem Water (FAMILY_TIME remix)

HILDUR, najciekawsza obecnie artystka pop z Islandii, prezentuje nowy remix Water (FAMILY_TIME remix) produkcji najnowszego odkrycia wśród producentów ze Szwecji, który zdobył popularność pracując ostatnio z takimi muzykami jak m.in. Låpsley, Col3trane czy RAY BLK. A w poniedziałek będzie można obejrzeć online live sesję video, gdzie artystka w urzekający sposób wykonuje oryginalną, poruszającą wersję singla Water.

Posłuchaj Water (FAMILY_TIME remix) na Spotify tutaj.

Hildur to idealny materiał na światową gwiazdę pop. Multi-utalentowana piosenkarka, songwriterka, kompozytorka i wiolonczelistka. Pochodzi z Islandii, gdzie rozwijała swoją karierą muzyczną współpracując z najlepszymi muzykami jako songwriterka i koncertując po całej Europie jako wiolonczelistka, aż wreszcie zdecydowała się na karierę solową, od razu zachwycając krytyków muzycznych i słuchaczy. W 2017 została wyróżniona nagrodą Icelandic Music Award za najlepszą piosenkę roku.

Cover art photo – Vaka Njáls

“Hildur śpiewa energetyzujący, wielojęzyczny pop z chwytliwymi refrenami, które będziecie nucić przez wiele dni.” – NYLON

“Zawsze jesteśmy pod wrażeniem jakości muzyki pochodzącej z Islandii, bez względu na gatunek, dlatego Icelandic Airwaves Mixtape zrobiona przez Hildur jest szczególnie ekscytująca” – Under The Radar

Hildur łączy najbardziej interesujące i świeże trendy w muzyce pop i podaje je w formie wpadających w ucho, nietuzinkowych piosenek niosących przesłanie “girl power”. Nieprzypadkowo Hildur jest jedną z uczestniczek europejskiego programu Keychange – pionierskiej europejskiej inicjatywy, której misją jest przyspieszenie transformacji branży muzycznej w celu osiągnięcia balansu 50:50 do 2022 roku i stworzenia przychylniejszego, bardziej otwartego środowiska. Wśród uczestniczek Keychange znalazły się wybitne kobiety działające w branży muzycznej.

Written By
More from Bartek Wilk
Kosz muzycznych nagród dla fanów IMX
Icelandic Music Export ma do rozdania całą górę muzycznych prezentów z Islandii...
Read More
0 replies on “HILDUR zachwyca nowym singlem Water (FAMILY_TIME remix)”