Nowy album: Noise – Divided

Nowy album grupy Noise, zatytułowany Divided był sporym sukcesem odkąd pojawił się na rynku. Wskoczył na islandzką listę dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów (osiągając siódmą pozycję), a pierwszy singiel „A Stab In The Dark” dotarł na drugie miejsce najczęściej odtwarzanych utworów w internecie (zobacz video do tego utworu).

Noise powstali na początku 2001 roku z inicjatywy braci Einara i Stefana Vilberg. W listopadzie 2004 Noise wydali swój debiutancki album – „Pretty Ugly”, składający się z 12 utworów. Jeden z nich – „Paranoid Parasite” był hitem lokalnych rozgłośni radiowych, podobnie jak wideoklip do tej piosenki. Noise wydali swój drugi album. „Wicked” w grudniu 2006 r. Zebrał on świetne recenzje. Pierwsze trzy single „Hit & Run,” „Ride the Wave” i „Quiet” były grane do znudzenia w lokalnych stacjach i spotkały się z pozytywnymi reakcjami islandzkich fanów muzyki rockowej.

Divided, to optymistyczna mieszanka metalu i popu z wokalem o znacznie szerszych możliwościach, bez nudnych instrumentalnych momentów. To album o życiu, miłości, marzeniach i gniewie.

Źródło: icelandmusic.is

[posts-by-tag tags = „noise”]


Posłuchaj tytułowego utworu na gogoyoko.com

Written By
More from Bartek Wilk
Of Monsters and Men – Crystals
Kilka dni temu (11 maja) ukazał się nowy klip Of Monsters And...
Read More
Leave a comment