Björk z nowym projektem i nową stroną internetową

Björk postanowiła odświeżyć swoją stronę. Od wtorku, 10 maja fani mogą się cieszyć nowym designem.

Na stronie znajdziecie też plik audio z nagraniem rozmowy z artystką. Opowiada o projekcie Biophilia, o którym już informowaliśmy. Oczywiście u nas też możecie posłuchać tej rozmowy:

Na stronie Björk pojawiła się też notka, dotycząca nowej strony:

Odkrywamy nowe światy, o których mogliście już słyszeć. Startujemy z projektem Biophilia – podróżą Björk poprzez muzykę, naturę i technologię. Kliknij, przeciągnij lub użyj klawiatury, aby podróżować w przestrzeni. Kompas w górnym lewym rogu wskaże Ci pozycję, a jeśli się zgubisz, kliknij ‘Björk’, a powrócisz do centym galaktyki. Możesz też użyć linków, żeby dostać się bezpośrednio do wiadomości, kontaktu, sklepu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się stan nieważkości.

Nasza galaktyka z pewnością będzie się rozwijać, poszerzać o rzeczy, które już widzieliście, ale odkryjecie też nowe konstelacje, które z czasem będą się pojawiać.

Nota techniczna: środowisko 3d web zostało stworzone w oparciu na najnowszej technologi html5, dlatego aby w pełni doświadczyć jego możliwości autorzy polecają używanie przeglądarek safari i chrome.

http://www.bjork.com/

Written By
More from Bartek Wilk

IMX Artist-2-Artist #1: Futuregrapher przepytuje Sóley

Początkiem września Iceland Music Export wystartował z nowym projektem. Artist-2-Artist to cykl...
Read More

Dodaj komentarz