Sóley i Sykur promują nowe wydawnictwa

2 września na rynku ukazała się nowa płyta Sóley. „We Sink” jest tak na prawdę jej pierwszym pełnym albumem, po wydanej w 2010 r. EPce „Theater Island”.

Najnowszej płyty wydanej przez Morr Music możecie posłuchać na gogoyoko.com. Niedawno pojawił się też klip promujący to wydawnictwo. Autorką obrazu do „Smashed Birds” jest Inga Birgisdóttir – spod jej ręki wyszło wiele okładek albumów islandzkich artystów, to ona była też odpowiedzialna za graficzną oprawę solowego albumu Jónsiego. Trzeba przyznać, że Sóley nie mogła wybrać lepiej. Inga fantastycznie wczuła się w klimat „Smashed Birds”, a obraz który powstał – zresztą bardzo charakterystyczny dla jej graficznej twórczości – idealnie pasuje do delikatnego wokalu i w pełni oddaje nastrój utwóru.


Sóley: Smashed Birds from morr music on Vimeo.

Na rynku pojawił się też nowy singiel fantastycznej formacji Sykur.

Znów możecie posłuchać więc kawałka świetnej, elektronicznej muzyki, tym bardziej, że utwór 'Shed Those Tears’ pojawił się w trzech wersjach – oryginalnej oraz w dwóch remiksach: Kris Di Angelis 'Circus’ i FM Belfast. Wydanie całego nowego albumu Sykur zapowiadają na 14 października. Czekamy z niecierpliwością!

Więcej o Sykur i ich singlu znajdziesz też na naszej stronie – klikaj.

Shed Those Tears by SYKUR

Written By
More from Bartek Wilk
Grenlandia kocha muzykę
Grenlandia – największa wyspa na świecie, zamieszkana przez około 60 tys. ludzi....
Read More
Leave a comment