Nakręć klip dla Árstíðir!

Konkurs Radia Kraków, w którym mogliście zdobyć krążek Árstíðir już rozwiązany. Ze względu na ogromne zainteresowanie do wyłonienia zwycięzcy niezbędne było dodatkowe pytanie, ale udało się. Zdobywcy płytki gratulujemy! To jednak nie koniec konkursów związanych z zespołem. Otóż Árstíðir mają dość oglądania swoich starych teledysków, dlatego zapraszają do nakręcenia nowego!

Jesteście zainteresowani? No to proszę, oto szczegóły…

Macie dobre pomysły na nowy klip, albo palącą potrzebę podzielenia się tym, co widzicie oczyma wyobraźni podczas słuchania Árstíðir? A może po prostu tworzycie coś oryginalnego i świeżego, co powinien zobaczyć cały świat?

Zespół chce się przekonać, co potraficie. Chcą tego tak bardzo, że deklarują napisać dla Was piosenkę!

Wideo:
Stwórz świetny klip do jednego z utworów pochodzących z albumu Svefns og vöku skil.

Weź udział:
Wyślij wideo na youtube i podziel się nim z zespołem: videocontest@arstidir.com przed 24 sierpnia 2012. Oczywiście nie upubliczniaj klipu przed tym terminem. 24 sierpnia udostępnij go wszystkim i przekonaj się jak wiele „lajków” zdobędziesz.

Nagrody:
10 września zespół ogłosi dwóch zwycięzców – wideo, które na youtube polubi najwięcej osób zdobędzie nagrodę publiczności, a klip, który najbardziej spodoba się Árstíðir zdobędzie nagrodę zespołu. Oba klipy będą publikowane na stronach Árstíðir. Zespół napisze i nagra piosenkę dla twócy ich ulubionego klipu lub dla osoby, którą wskaże (chłopaka, dziewczyny, mamy, psa, itd.).

Jaki klip:
Wideo może być głębokie, ironiczne, zabawne, skłaniające do refleksji,  abstrakcyjne, absurdalne… Oczywiście jakość techniczna ma swoje znaczenie, ale twórcze i oryginalne podejście do tematu, to coś, czego oczekują muzycy Árstíðir. Nie zapomnijcie też o prawach autorskich do wszystkich wykorzystanych w filmie zdjęć.

Koniecznie zajrzyjcie też na stronę Árstíðir – http://www.arstidir.com/

Written By
More from Bartek Wilk
Ólafur Arnalds zagra w Warszawie i Poznaniu
Ólafur Arnalds – islandzki kompozytor i multiinstrumentalista, zdobywca nagrody BAFTA wystąpi 21 lutego...
Read More
Leave a comment