Kolejny koncert Árstíðir w Polsce!

Dokładnie za tydzień na scenie krakowskiego klubu Kwadrat pojawi się indie-folkowy zespół Árstíðir, a po nim pałeczkę przejmie szwedzka reprezentacja rocka progresywnego Pain of Salvation i zagra wyjątkowy akustyczny koncert z gościem specjalnym Anneke van Giersberger. Następnego dnia Islandczycy wraz z całą załogą koncertową, z którą w kwietniu będą podróżować po Europie, wystąpią w Warszawie. Dla tych, którym z jakiegoś powodu nie będzie dane tym razem posłuchać Árstíðir na żywo, a jednak chcieliby tego doświadczyć na własnej skórze, mamy dobre wieści. Zespół powróci do Polski w lipcu i zagra w bardzo nastrojowym miejscu!

Do listy koncertów w naszym kraju dołączyła kolejna data. Czwarty już polski występ Árstíðir odbędzie się niemalże rok po pierwszej wizycie, która miała miejsce 15 lipca 2012 roku na dziedzińcu Radia Kraków:

niedziela 14 lipca o godz. 17:00
Synagoga Pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 7 we Wrocławiu

Przypominamy również, gdzie dokładnie będzie można spotkać Árstíðir na koncertach w przyszłym tygodniu:

środa 3 kwietnia o godz. 19:00
Klub studencki Kwadrat
ul. Skarżyńskiego 1 w Krakowie

czwartek 4 kwietnia o godz. 18:00
Klub Progresja
ul. Kaliskiego 15a w Warszawie

Prócz kwietniowej trasy z Pain of Salvation, zespół potwierdził również swoją obecność w Wiedniu 10 lipca oraz na Ten Vrede Festival w Belgii 31 sierpnia. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, w końcu sezon festiwalowy w Polsce dopiero się rozkręca! ;)

Facebook

Written By
More from úlfurinn

Captain Syrup w Polsce!

W sobotę 10 grudnia czeka nas wyjątkowy koncert w Krakowie! Mamy przyjemność...
Read More

Dodaj komentarz