Árstíðir na Festiwalu Rozstaje 2013!

Árstídir (Bratysława 06.04.2013) photo: Hanout Photography www.hanout.eu

Wakacje tuż tuż. Zaplanowaliście już swoje koncertowe lato? Może być bardzo folkowe, jeśli postanowicie sprawdzić, co dzieje się w lipcu w Krakowie. Odbędzie się wtedy kolejna edycja Festiwalu Rozstaje. W tym roku rozegra się pomiędzy 14 a 21 lipca i będzie poświęcona muzyce północy. Stąd też pośród licznych występujących artystów znalazł się zespół z Islandii – znany już w Polsce Árstíðir! Ten niesamowity sekstet pojawi się 20 lipca o godzinie 20.00 na Rynku Głównym. Swoje unikalne akustyczne brzmienie panowie zaprezentują w tym mieście już po raz trzeci w karierze zespołu w ciągu zaledwie roku, występując przy tym ponownie na Festiwalu Rozstaje. Jak widać, pokochali polską publiczność!

Prócz tego Árstíðir wystąpi także niecały tydzień wcześniej we Wrocławiu w synagodze Pod Białym Bocianem, więc polscy słuchacze mają coraz więcej okazji do spotkania zespołu i doświadczenia tej magii, którą roztaczają, w nastrojowym miejscu. Przygotujcie się na niebanalne przeżycia!

Synagoga Pod Białym Bocianem
niedziela 14 lipca o godz. 17:00
ul. Włodkowica 7 we Wrocławiu

Festiwal Rozstaje – Muzyka Północy
Scena plenerowa na Rynku Głównym
sobota 20 lipca 2013 o godz. 20

Zespół zawitał już w 2013 roku do Polski dwukrotnie przy okazji kwietniowej trasy z Pain of Salvation i Anneke van Giersbergen – do Krakowa i Warszawy.

Written By
More from úlfurinn
Búdrýgindi – KúbaKóla
Spośród wszystkich moich odkryć poczynionych w islandzkiej muzyce odnalezienie zespołu Búdrýgindi w...
Read More
Leave a comment