Szansa na nagranie w Greenhouse Studios! Startujcie do Converse Rubber Tracks!

Kilka słów o projekcie. Converse Rubber Tracks daje początkującym muzykom i zespołom z całego świata rzadką możliwość nagrania materiału w wybranym przez nich studio.

converse2Wybór jest niełatwy, bo w projekcie biorą udział tak legendarne miejsca jak: Abbey Road Studios w Londynie, Anglia; Sunset Sound w Los Angeles, USA; Hansa Tonstudio w Berlinie, Niemcy; Tuff Gong w Kingston, Jamajka; Greenhouse Studios w Reykjavíku, Islandia; The Warehouse Studio w Vancouver, Kanada; Avast! Recording Company in Seattle, Waszyngton, USA; Stankonia w Atlancie, stan Georgia, USA;, Studios 301 w Sydney, Australia; Toca do Bandido w Rio de Janeiro, Brazylia; brooklyńskie Converse Rubber Tracks w Nowym Jorku oraz nowe studio Converse Rubber Tracks w Bostonie, którego otwarcie zaplanowano na lato.

84 sesje w 12 różnych studiach nagrań, podczas których wybrani artyści będą mieli okazję realizować swoje utwory we współpracy z najsławniejszymi producentami i inżynierami dźwięku na najwyższej klasy sprzęcie w legendarnych studiach nagrań – i stać się częścią ich muzycznej historii.

Rejestracja na całym świecie: wtorek 26 maja – środa 24 czerwca, 2015

Spieszcie się więc, bo pozostało tylko 10 dni!

Informacje, regulaminy, formularze aplikacyjne i inne szczegóły na stronie:

http://www.converse-music.com/worldwide/?lang=pl&country=Poland

Written By
More from Bartek Wilk

Úlfur – „Black Shore”

O tym, że Úlfur nagrywa nowy, solowy album już Was informowaliśmy (tutaj...
Read More