Sunna – Art of history

Sunna powraca dziś z nowym singlem zatytułowanym ‘Art of history’. To pierwszy utwór z nadchodzącej EPki, którą artystka zapowiada na wiosnę. Posłuchajcie i zobaczcie klip!

Sunna znana jest ze swoich zmysłowych i emocjonalnych występów na żywo. Łączy je z doświadczeniami, które zdobywa jako studentka sztuki, a także ze swoją pasją, jaką jest performance.

Jej muzykę można opisać jako psychodeliczną, a jednocześnie całkowicie przystępną. Tworzy euforyczne melodie, które wpadają w ucho i zapętlają się. Tak też jest w przypadku ‘Art of history’. Z połamanego, niemal industrialnego wstępu do utworu wykluwają się czyste tony, przejrzyste brzmienie i melodyjny śpiew Sunny.

“How can it be so hard to understand my point of view / You don’t know what I have been dreaming of / but maybe I don’t tell you at all / so how are you to blame / when all we did / all we did was tuning down”

Pochodząca z Islandii artystka mieszka obecnie w Szwajcarii. Tuż po wydaniu singla, 23 marca, wystąpi na Prémices Festival w Lozannie.

Summary
Sunna - Art of history
Title
Sunna - Art of history
Description

Art of history to pierwszy utwór z nadchodzącej EPki, którą Sunna zapowiada na wiosnę. Artystka tworzy euforyczne melodie, które wpadają w ucho i zapętlają się. Tak też jest w przypadku ‘Art of history’. Z połamanego, niemal industrialnego wstępu do utworu wykluwają się czyste tony, przejrzyste brzmienie i melodyjny śpiew Sunny.

Written By
More from Bartek Wilk

Lipcowa trasa ET Tumasona odwołana

Jutro w Krakowie miała się rozpocząć kolejna trasa szalonego Islandczyka – ET...
Read More