Halla Norðfjörð – dwie relacje z krakowskiego koncertu!

muzyka islandzka

Na krakowskim występie Halli Nordfjord publiczność dopisała. Podobnie zresztą jak podczas pozostałych koncertów. Jednak w Krakowie zjawiła się też liczna reprezentacja naszej strony. Efektem tego są dwie relacje z koncertu – jedną, na gorąco, przygotował Dawid, drugą – Justyna. Każda inna, a obie możecie przeczytać na naszej stronie. Zatem oddaję głos tym, którzy byli obecni na koncercie.

Najpierw pomyślałem, że napiszę relację z koncertu. Po koncercie byłem pewien, że nie napiszę, bo wyszedłby tylko wściekły bełkot. Ostatecznie postanowiłem napisać. Z góry przepraszam  za brak profesjonalizmu  i jawne wylanie mojej frustracji związanej z wczorajszym koncertem. Czytasz więc na własną odpowiedzialność.

Relacja Dawida – kliknij.


Kolejny islandzki wieczór na sposób polski. Tym razem przeżyty dzięki młodej, bardzo sympatycznej i utalentowanej songwriterce – Halli Norðfjörð. Studiująca w Kopenhadze Islandka przyjechała do Polski na małą trasę koncertową, by zaprezentować nam materiał z niedawno powstałej demówki i rozbudzić apetyt na więcej – na swój fonograficzny debiut.

Relacja Justyny – kliknij tutaj.


Written By
More from Bartek Wilk
Znamy już zwycięzców Nagrody Kraumur!
Członkowie kapituły przyznającej nagrody Kraumur wybrali jej laureatów. Kraumur 2010 trafiły do:...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment