Only The Winds – nowy teledysk Ólafura Arnaldsa

Już za niecałe trzy tygodnie w Poznaniu pojawi się Ólafur Arnalds w towarzystwie swoich przyjaciół, by zaprezentować materiał z wydanego w lutym albumu For Now I am Winter. Premierowy koncert odbył się we wtorek 30 kwietnia w Harpie w Reykjavíku, a pianiście na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy oraz czuwający nad elektroniką puzonista Bergur Þórisson i właściciel głosu wywołującego ciarki na plecach – Arnór Dan. Oczekiwanie na występ Islandczyka umilić może nowy teledysk nakręcony do utworu Only The Winds. Reżyserią zajął się Harald Haraldsson, zaś główną rolę odegrał Kormákur Krummi Guðmundsson.

Poprzedni teledysk promujący nowe wydawnictwo Ólafura towarzyszył kompozycji Old Skin, w której głosu użyczył Arnór Dan i został zaprezentowany pod koniec lutego. Można go obejrzeć tutaj.

Przypominamy, że koncert Ólafura Arnaldsa odbędzie się 27 maja w poznańskim klubie Eskulap, który znajduje się przy ul. Przybyszewskiego 39. Rozpoczęcie przewidziane jest na godzinę 20:00. Przed gwiazdą wieczoru wystąpi młody singer-songwriter z Londynu – Douglas Dare. Bilety w przedsprzedaży kosztują 69 zł, zaś w dniu koncertu cena wynosi 74 zł. Można je dostać na portalu bilety24, ebilet oraz ticketpro.

Written By
More from úlfurinn
Iceland Airwaves 2013 (II)
Halloween, Wszystkich Świętych, a w Reykjavíku pojawia się już bożonarodzeniowy wystrój wnętrz....
Read More
Leave a comment