Halla Norðfjörð weszła do studia!

Halla Norðfjörð

Halla Norðfjörð była już w Polsce na koncertach kilkukrotnie. Niemalże za każdym razem przewijał się mgliście temat jej debiutanckiej płyty długogrającej, która wciąż wisiała w powietrzu. Na żywo Halla czaruje swoją osobą, zaś na wydanych dotąd dwóch EPkach potrafi ująć słuchacza aksamitnym ciepłym głosem. Teraz nareszcie, po kilku długich i ciągnących się w nieskończoność latach oczekiwania, możemy powiedzieć, że płyta Halli Norðfjörð naprawdę się zbliża! Singer-songwriterka weszła do studia w Kopenhadze. Efektu spodziewać się możemy już za kilka miesięcy.

W październiku 2011 roku mieliśmy przyjemność jako pierwsi zaprezentować Wam nowy utwór HalliThe Bridge, który promował jej drugą EPkę zatytułowaną When I Go. Na polskich koncertach płyty artystki rozchodziły się dotąd w tempie błyskawicy, co niesamowicie pozytywnie zaskakuje samą twórczynię. Czy tak się stanie również z debiutanckim albumem, kiedy Islandka znów zawita w polskie progi?

Przy okazji licznych i długich tras koncertowych po Polsce, Halla nawiązała owocne muzyczne kontakty. Jej głos można usłyszeć na debiutanckiej płycie wyśmienitego polskiego singer-songwritera Petera J. Bircha w utworze Wonderful Ballad of Love.

Facebook

Written By
More from úlfurinn
Skálmöld z nowym teledyskiem
Viking folk metalowy Skálmöld wydał ostatnio nowy teledysk do utworu Gleipnir. Dzieło...
Read More
Leave a comment