Myrra Rós – transmisja koncertu w Polskim Radiu Rzeszów!

Myrra Rós (foto: Kasia Klimek - www.kasiaklimek.com)
Myrra Rós (foto: Kasia Klimek – www.kasiaklimek.com)

Przypominamy Wam, że trwa polska trasa koncertowa Myrry Rós. Wiemy, że sale koncertowe są wypełnione po brzegi, a bywa i tak, że nie wszyscy mogą się pomieścić. Na szczęście miejsc, w których możecie posłuchać Myrry jest jeszcze dość sporo. Gdybyście jednak nie mieli jak dotrzeć na jeden z jej koncertów, to mamy dla Was dobrą wiadomość. W najbliższy czwartek Myrra zagra wyjątkowy koncert w Rzeszowie. Wyjątkowy z kilku powodów…

Po pierwsze – na koncert zaprasza Polskie Radio Rzeszów i będzie on transmitowany na falach eteru! A ponieważ rozgłośnię Polskiego Radia w Rzeszowie znajdziecie również w Internecie, toteż każdy z Was będzie miał okazję usłyszeć Myrrę na żywo. Przypominamy: 17 października, godz. 22. Tutaj znajdziecie Radio Rzeszów.

Po drugie – koncert odbędzie się w rzeszowskiej restauracji LOFT (ul. Rejtana 20) i będzie całkowicie darmowy. Wstęp tylko z zaproszeniami, które można jeszcze zdobyć na profilach facebookowych Radia Rzeszów i LOFTu. Oczywiście u nas także możecie dostać zaproszenia – wystarczy wysłać mejla na adres redakcja@muzykaislandzka.pl i odpowiedzieć na jedno proste pytanie: jaki tytuł nosi solowy album Myrry Rós, wydany w 2012 roku? Na odpowiedzi czekamy do godz. 21 w niedzielę! Do rozlosowania mamy dwie wejściówki!

Po trzecie – z okazji koncertu Myrry Rós w gościnnych progach  restauracji LOFT od 17 do 20 października Szef Kuchni serwować będzie dania kuchni islandzkiej! Jeśli więc będziecie w okolicy, koniecznie spróbujcie!

Po czwarte – to pierwszy islandzki koncert w Rzeszowie, co osobiście cieszy piszącego te słowa. Mam najdzieję, że Myrra na dobre przetrze szlaki i islandzcy artyści znajdą tu wierną i wdzięczną publiczność.

A w 2011 roku Myrra Rós siedząc na swoim balkonie zaśpiewała specjalnie dla nas utwór „The house the home”… Posłuchajcie…

Strona internetowa Polskiego Radia Rzeszów

Strona internetowa Restauracji LOFT

Written By
More from Bartek Wilk
Ragnar Ólafsson – Klubokawiarnia Towarzyska (foto)
Nasza fotorelacja z koncertu Ragnara Ólafssona (+ Julia Skrobek), który odbył się...
Read More
Leave a comment