Myrra Rós na MusicRaiser

Myrra Rós

Ostatnio dużą popularnością wśród muzyków cieszą się wszelkie sposoby crowdfundingu, czyli formy finansowania różnych projektów przez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem. Po ten sposób sięgnęła także Myrra Rós, by dzięki MusicRaiser spełnić marzenie swoje, ale także swoich fanów – nagrać i wydać drugi album.

Myrra planuje wydać swoją kolejną płytę wiosną 2015 roku. Wiadomo już, kto będzie czuwać nad całym procesem nagrywania. Artystka zaprosi do współpracy Sturlę Míó Þórissona, który ma swoje zasługi przy nagrywaniu wydawnictw takich artystów m.in. jak Marketa Irglova, Svavar Knútur, Damien Rice czy Owen Pallet. Podczas przygody z Greenhouse Studios był w załodze odpowiedzialnej za wydawnictwa Björk, Coco Rosie czy Nico Muhly. Plan zakłada zgromadzenie utalentowanych przyjaciół Myrry na dwa tygodnie gdzieś pomiędzy styczniem a lutym 2015, kiedy już wszystkie utwory będą dopracowane, a Sturla Míó wróci z trasy z Marketą Irglovą. Przewidywana premiera odbędzie się w kwietniu, a album dostępny będzie w całej Europie dzięki niemieckiej wytwórni Beste Unterhaltung!

Artystka przygotowała upominki, które otrzymacie za dołożenie swojej cegiełki. Wśród nich znajdują się limitowane edycje grafik związanych z albumem, podpisanych przez Myrrę oraz podpisane płyty, chwyty gitarowe do piosenek, zdjęcia ze studia, własnoręcznie malowane t-shirty czy występy zarówno te na żywo w wersji akustycznej i na cały zespół oraz te specjalnie na tę okazję sfilmowane.

W dzisiejszych czasach jako słuchacze mamy wielką siłę sprawczą, możemy pozwolić swoim ulubionym wykonawcom na to, by spełniali swoje marzenia i realizowali się artystycznie. Kampania Myrry na MusicRaiser potrwa do 18 lipca – sprawdź tutaj.

Written By
More from úlfurinn
Platynowa płyta Retro Stefson
Zastanawialiście się kiedyś, przy jakiej ilości sprzedanych kopii na Islandii albumy osiągają...
Read More
0 replies on “Myrra Rós na MusicRaiser”