Wszystkie wydawnictwa Sigur Rós do posłuchania za darmo na gogoyoko.com!

Sigur Rós, Reykjavik 2009 - foto: Tomasz Chrapek

W oczekiwaniu na nową płytę, Sigur Rós przygotowali dla fanów niezwykły prezent. Za pośrednictwem naszego ulubionego gogoyoko.com grupa udostępniła za darmo całą kolekcję swoich wydawnictw – albumy, epki, single, ścieżki dźwiękowe, a nawet remiksy.

Jeśli nudzicie się w wiosenny wieczór, to wpiszcie w swojej przeglądarce www.gogoyoko.com, odnajdźcie stronę Sigur Rós i włączcie playlistę. Kilkanaście godzin świetnej muzyki, prosto z internetu, za darmo trafi do Waszych głośników. W oczekiwaniu na nowy album grupy warto odświeżyć sobie muzyczną pamięć i przesłuchać jeszcze raz wszystko to, co Sigur Rós nagrali do tej pory. Oprócz wszystkich studyjnych albumów znajdziecie też coś ekstra – single i remiksy, których w Polsce nie sposób kupić.

Pamiętajcie o tym, że za każdym razem kiedy odtwarzacie na swoim komputerze którykolwiek z utworów, artysta publikujący go na gogoyoko otrzymuje za to wynagrodzenie. Część z dochodów przekazywana jest też na cele charytatywne. To zasada fair play w muzyce, którą stosuje gogoyoko.

Sigur Rós na gogoyoko – kliknij.

Written By
More from Bartek Wilk

Tónlist #42 (30.01.2018) Radio Centrum 89 FM

Óhljóð by Sóley Northern Comfort by Tilbury Talk to Your Hands (feat. Dustin O’halloran) by Kira Kira Courage...
Read More

1 Comment

Dodaj komentarz