FreeForm Festival przedstawia

Kalendarium islandzkich koncertów w Polsce się rozrasta. We wtorek we Wrocławiu zawita Agent Fresco, w przyszłym miesiącu Bloodgroup i Hjaltalín pojawią się na Malta Festival oraz w Warszawie. Znaki na niebie przepowiadają nam, że także w tym roku ET Tumason przyjedzie na kilka koncertów, a w październiku spodziewać się możemy rychłego powrotu Halli Norðfjörð z nową płytą. Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Podczas gdy w Reykjavíku będzie miało miejsce wielkie muzyczne święto o nazwie Iceland Airwaves, my będziemy gościć w Warszawie Múm! Czyżby klęska urodzaju?

W ubiegłym roku wystąpili na inauguracji Sacrum Profanum wraz ze swymi przyjaciółmi, którym chyba spodobało się u nas na tyle, że wracają. Na scenie pojawili się m.in. Sindri Már Sigfússon -w listopadzie odbyły koncerty się 3 koncerty Seabear – oraz Högni Egilsson, który już 5. lipca wróci wraz z Hjaltalín, by promować świeżo wydaną u nas ostatnią płytę zespołu.

A tym razem? Zapraszamy Was na weekend 14-15 października do Warszawy. W ramach FreeForm Festival będzie można usłyszeć po raz kolejny na żywo Múm w pełnej krasie. Impreza odbędzie się w centrum kultury Koneser, a bilety trafią do sprzedaży już 1. lipca.

oficjalna strona festiwalu

Written By
More from úlfurinn

CeaseTone – Two Strangers

Ostatnimi czasy rzadko zdarza mi się recenzować albumy, ale słuchając czegoś zaskakującego...
Read More

Dodaj komentarz