Islandzkie koncerty u naszych południowych sąsiadów

Czechy i Słowacja również kochają islandzkich artystów. Potwierdzają to najbliższe – koncertowe miesiące. W maju i czerwcu pojawią się tam Sóley i Sin Fang, a w połowie lipca na festiwalu Colours w Ostravie wystąpią Björk, Hjaltalín i Árstíðir. Polecamy te koncerty Waszej uwadze, bo odległość od Polski nie jest wielka.

Najbliższe miesiące będą dla Sóley i Sin Fang dość intensywne – przynajmniej jeśli chodzi o koncerty. Na razie jeszcze nie pojawią się w Polsce, ale wszyscy którzy mają ochotę zobaczyć ich na żywo powinni wybrać jeden z dwóch koncertów:

– 30 maja 2012 – Subclub w Bratysławie (Słowacja). Ceny biletów 7,50 € w przedsprzedaży u 10 € w dniu koncertu. Info tutaj.
– 8 czerwca 2012 – Pałac Akropolis w Pradze (Czechy). Bilety w przedsprzedaży 220 CZK, w dniu koncertu 280 CZK. Info o koncercie tutaj.

Niezwykle ciekawie zapowiada się też odbywający się w Ostravie festiwal Colours of Ostrava. Od 12 do 15 lipca zagrają tam m.in. Fink, Kronos Quartet, Antony and the Johnsons, Alanis Morissette, Bobby McFerrin czy The Flaming Lips. Ale dla nas najważniejsza jest informacja o tym, że pojawią się tam Björk (która będzie gwiazdą pierwszego dnia) oraz Hjaltalín i Árstíðir.

Przedsprzedaż karnetów w Polsce prowadzi sieć Eventim.pl. Bilety czterodniowe: 85 EUR (w tym opłaty Eventim), bilety jednodniowe: 45 EUR (w tym opłaty Eventim).

Strona festiwalu http://www.colours.cz/ również w wersji polskiej http://www.colours.cz/polsky i jeszcze polski fanpage na facebooku – http://www.facebook.com/colours.of.ostrava.polski

Serdeczne dzięki dla Olgi za info i pozdrowienia dla czeskiej Polonii!

Written By
More from Bartek Wilk
Daniel Spaleniak supportem Low Roar
Przypominamy, że już w najbliższą środę w klubie Pod Minogą w Poznaniu...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment