Centrum Języka Islandzkiego w Krakowie zaprasza

Chcesz nauczyć się islandzkiego, a mieszkasz w Krakowie? Centrum Języka Islandzkiego zaprasza na kurs językowy dla początkujących oraz kontynuację dla nieco bardziej zaawansowanych.

Zajęcia prowadzone są przez native speakera – Martę Bartoszek. Jest współautorką słownika polsko-islandzkiego, ma także wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu i nauczaniu, a na Islandii spędziła 15 lat swojego życia.

Z racji dużego zainteresowania kursem dla początkujących istnieje możliwość otworzenia kolejnej grupy. Zajęcia rozpoczynają się 18 października i odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o 19.00. Cena kursu to 480 zł za 22 godziny zegarowe. Semestr trwa do końca stycznia.

Zaś dla osób, które miały już styczność z językiem, rusza także kontynuacja kursu od środy 17 października. Warunkiem przystąpienia jest ukończenie pierwszego semestru w Centrum Języka Islandzkiego bądź też podstawowa znajomość języka z innego źródła. Zajęcia będą się odbywać w środy o 20.30. Cena to 220 zł za 10 zajęć. Przykładowe tematy, które będą omawiane na kursie: jedzenie, zdrowie, wskazywanie drogi, odmiana rzeczowników i zaimków osobowych.

Zajęcia odbywać się będą przy ul. Karmelickiej 55/3. Zapisy oraz wszelkie informacje drogą mailową – kurs@islandzki.pl

Warto także rzucić okiem na stronę oraz profil na Facebooku. Serdecznie polecamy! :)

Written By
More from úlfurinn

Nowy album Kippi Kaninus już wkrótce

Niedawno Pétur Ben powiedział nam w wywiadzie, że Kippi Kaninus, w którym...
Read More

Dodaj komentarz