Wesprzyj Ólöf Arnalds

Ólöf Arnalds rozpoczęła kampanię na platformie Pledge Music. Zamierza zebrać fundusze na swój nowy album – Sudden Elevation. Ubiegły rok upłynął jej pod znakiem pisania i nagrywania nowego materiału, więc nadszedł już czas, by wydać go na świat. Album został wyprodukowany przez samą Ólöf wraz ze Skúlim Sverrisonem – znanym basistą i kompozytorem. W pełnej krasie pojawi się on w lutym 2013 roku, aczkolwiek każdy, kto wesprze projekt Ólöf Arnalds na Pledge Music, może liczyć na wcześniejszy (o miesiąc) dostęp do cyfrowej wersji.

Wykorzystując ideę Pledge Music, Ólöf pragnie znaleźć sposób na pokrycie kosztów nagrań, a także na realizację projektów wideoklipów, specjalnej edycji szaty graficznej dla albumu, nagrań utworów na stronę B singli itp. Jako, że jest to jej pierwszy kontakt z platformą Pledge Music w takiej skali, ma ogromną nadzieję, że zostanie on dobrze przyjęty. Widzi w tym nowy sposób na spotkanie ze swoimi fanami, a także na rozprzestrzenianie własnej muzyki. Wasze wsparcie znaczy dla niej bardzo dużo! A oto jak sama artystka zaprasza do zaangażowania się w jej projekt:

Czym właściwie jest Pledge Music? To platforma zwrócona bezpośrednio do fanów, bazująca na idei finansowania społecznego. Działa już 3 lata i zmniejsza dystans na linii Twórca – Odbiorca. Dzięki temu ci pierwsi mogą nagrywać swój materiał czy realizować założone muzyczne cele, pozyskując przy tym fundusze od wspierających ich słuchaczy. Odbiorcy zaś mogą odwiedzać stronę, by posłuchać nowych utworów, wyrażać swoje opinie i dzielić się wrażeniami z wykonawcami oraz brać aktywny udział w procesie wydawania albumu. W ubiegłym roku z portalu skorzystał zespół For A Minor Reflection, dzięki czemu ukazała się ich ostatnia EPka zatytułowana po prostu For A Minor Reflection. Teraz Ólöf Arnalds zawierzyła tej idei.

Pieniądze, zebrane dzięki Pledge Music, zostaną spożytkowane na pokrycie kosztów produkcji albumu Sudden Elevation. Dzięki przekazaniu swojego wkładu, słuchacze mają okazję bezpośrednio zaangażować się w pracę nad nagraniem, powiązanymi z nim singlami, teledyskami oraz oprawą graficzną. Ólöf zapewniła duży wybór w cackach, które można zamówić za pośrednictwem strony projektu. Prócz samej kopii Sudden Elevation, podpisanej przez artystkę, ubiegać się można o limitowaną edycję ręcznie pisanych tekstów, które tym razem będą w języku angielskim, a nawet jedyny w swoim rodzaju, podpisany i wykonany specjalnie dla przyszłego właściciela artwork. Do tego vipowskie bilety na koncerty i wiele innych. Warto sprawdzić! Może znajdziecie coś dla siebie?

Wspomnieć również należy, że 15% z uzbieranej kwoty zostanie przekazane na UnifemFundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Kobiet.

http://www.pledgemusic.com/projects/suddenelevation

Written By
More from úlfurinn
GusGus – Katowice 19 października 2011 – Mega Club
Zabawnie było pewnego poranka sprawdzić z powodu bezsenności na jednym z najbardziej...
Read More
Leave a comment