GusGus na Audioriver 2013!

Dopiero w ubiegłym miesiącu Warszawa gościła GusGus z setem DJ-skim na otwarciu nowego klubu Cząstki Elementarne, a w tym tygodniu został już ogłoszony kolejny występ Islandczyków w Polsce. Nadszedł wreszcie ten dzień, w którym fanom alternatywnej elektroniki rośnie adrenalina. Zapraszamy Was na 8. edycję płockiego międzynarodowego festiwalu Audioriver 2013, który odbędzie się w dniach 26-28 lipca. Na liście gwiazd znalazły się trzy pełne koncertowe składy – GusGus live, Netsky live i Öszibarack oraz DJ-e Jeff Mills i Tale of Us oraz live act Alexa Smoke’a pod szyldem Wraetlic. Będzie gorąco!

Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 7 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 130 tysięcy fanów z Polski i Europy, a ubiegłoroczna edycja zgromadziła na plaży ok. 16 tysięcy osób każdego dnia. Prócz koncertów festiwal uświetniają Targi Muzyczne oraz Kino Festiwalowe.

Informacje o biletach pojawią się wkrótce!

W połowie stycznia GusGus rozpoczął pracę w studiu nad nowym materiałem w tym samym składzie, który nagrał ostatni album Arabian Horse. Rezultatu twórczej burzy mózgów spodziewać się można jeszcze w tym roku! Poniżej prezentujemy klip do Deep Inside z ostatniego krążka. Został on nagrany w kultowym klubie Nasa w Reykjavíku podczas koncertu z okazji premiery ósmego albumu w karierze zespołu.

Tymczasem plany koncertowe Islandczyków przedstawia się następująco:

15.02 – Sonar Festival – Reykjavík (IS)
13.03 – Club Milk – Moskwa (RUS)
15.03 – Arena Hall – Krasnodar (RUS)
16.03 – Milo Concert Hall – Nizhny Novgorod (RUS)
17.03 – Club A2 – Sankt Petersburg (RUS)
19.03 – Entertainment Galaxy – Chelyabinsk (RUS)
21.03 – Loft – Krasnoyarsk (RUS)
23.03 – Crystal Hall – Kijów (UKR)
06.07 – Volt Festival – Sopron (HUN)
07.07 – Sommeroya Elektronika Festival – Oslo (NO)
26.07 – Audioriver Festival – Płock (PL)

Festiwal Audioriver

Written By
More from úlfurinn

In Siren is ready to allure you anew

After seven lean years, Iceland’s melodic progressive In Siren is back with...
Read More

Dodaj komentarz