GusGus na Audioriver 2013!

Dopiero w ubiegłym miesiącu Warszawa gościła GusGus z setem DJ-skim na otwarciu nowego klubu Cząstki Elementarne, a w tym tygodniu został już ogłoszony kolejny występ Islandczyków w Polsce. Nadszedł wreszcie ten dzień, w którym fanom alternatywnej elektroniki rośnie adrenalina. Zapraszamy Was na 8. edycję płockiego międzynarodowego festiwalu Audioriver 2013, który odbędzie się w dniach 26-28 lipca. Na liście gwiazd znalazły się trzy pełne koncertowe składy – GusGus live, Netsky live i Öszibarack oraz DJ-e Jeff Mills i Tale of Us oraz live act Alexa Smoke’a pod szyldem Wraetlic. Będzie gorąco!

Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. W ciągu 7 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata. Koncerty i sety DJ-skie obejrzało już ponad 130 tysięcy fanów z Polski i Europy, a ubiegłoroczna edycja zgromadziła na plaży ok. 16 tysięcy osób każdego dnia. Prócz koncertów festiwal uświetniają Targi Muzyczne oraz Kino Festiwalowe.

Informacje o biletach pojawią się wkrótce!

W połowie stycznia GusGus rozpoczął pracę w studiu nad nowym materiałem w tym samym składzie, który nagrał ostatni album Arabian Horse. Rezultatu twórczej burzy mózgów spodziewać się można jeszcze w tym roku! Poniżej prezentujemy klip do Deep Inside z ostatniego krążka. Został on nagrany w kultowym klubie Nasa w Reykjavíku podczas koncertu z okazji premiery ósmego albumu w karierze zespołu.

Tymczasem plany koncertowe Islandczyków przedstawia się następująco:

15.02 – Sonar Festival – Reykjavík (IS)
13.03 – Club Milk – Moskwa (RUS)
15.03 – Arena Hall – Krasnodar (RUS)
16.03 – Milo Concert Hall – Nizhny Novgorod (RUS)
17.03 – Club A2 – Sankt Petersburg (RUS)
19.03 – Entertainment Galaxy – Chelyabinsk (RUS)
21.03 – Loft – Krasnoyarsk (RUS)
23.03 – Crystal Hall – Kijów (UKR)
06.07 – Volt Festival – Sopron (HUN)
07.07 – Sommeroya Elektronika Festival – Oslo (NO)
26.07 – Audioriver Festival – Płock (PL)

Festiwal Audioriver

Written By
More from úlfurinn
Koncert Ólafura Arnaldsa w Poznaniu
Tegoroczna wiosna w islandzkie koncerty nam obrodziła – trzeba przyznać. W poniedziałek...
Read More
Leave a comment