Wiosenny kurs islandzkiego w Krakowie

Islandzki? To nie takie trudne, jak Ci się wydaje! Wiosenny kurs języka magicznej Wyspy organizowany przez Centrum Języka Islandzkiego rusza w Krakowie już w tę środę 6 marca o 19.00. Niezdecydowani mogą przyjść na pierwsze dwa bezpłatne i niezobowiązujące zajęcia, posłuchać i podjąć decyzję o rozpoczęciu na poważnie swojej przygody z językiem islandzkim.

Zajęcia prowadzone są przez native speakera – Martę Bartoszek, która w Reykjavíku się wychowała i spędziła tam 15 lat. Jest współautorką słownika polsko-islandzkiego, ma także wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i tłumaczeniach z języka islandzkiego (m.in. dla portali edukacyjnych i medycznych oraz instytucji publicznych na Islandii). Przyjemna atmosfera na zajęciach gwarantowana!

kurs dla początkujących (są jeszcze 3 wolne miejsca)
start 6 marca o 19.00
w cenę kursu (480 zł) wliczone są materiały
zajęcia w poniedziałki i środy o 19.00 po 60 minut – łącznie 22 godziny


Dla osób, które miały już styczność z językiem, możliwa jest także kontynuacja kursu. Grupa jest już zamknięta, aczkolwiek zawsze można wpisać się na listę rezerwową.

Zapisów dokonacie drogą mailową na adres kurs@islandzki.pl. Tam także skierować możecie swoje pytania. Zapraszamy również na stronę Centrum Języka Islandzkiego oraz profil na Facebooku!

Written By
More from úlfurinn

Sudden Weather Change and the new album

Sudden Weather Change comes from the capital city of Iceland and release...
Read More

Dodaj komentarz