Wygraj bilet na koncert Bloodgroup!

Ogłaszając informacje o koncertach i nowym albumie Bloodgroup obiecaliśmy Wam konkurs i bilety. Dotrzymujemy słowa, a ponieważ do rozdania mamy sporo, bo po dwa pojedyncze zaproszenia na każdy z koncertów to ogłaszamy dwa konkursy!

Konkurs pierwszy – facebook:

Każdy z Was może zdobyć jeden pojedynczy bilet na koncert Bloodgroup udostępniając nasze info o konkursie na swoim facebookowym profilu. W tekście Waszego wpisu z udostępnieniem koniecznie wpiszcie miasto, w którym chcecie zobaczyć Bloodgroup! Wśród osób, które udostępnią informację wylosujemy po jednym szczęśliwcu dla każdego miasta.

Konkurs drugi – mejlowy:

Dla tych, którzy nie korzystają z facebooka mamy także tradycyjny konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, przygotowane przez Justynę, naszą specjalistkę w temacie Bloodgroup. Pytanie brzmi:

Z jakiej piosenki wzięła swój tytuł najnowsza płyta Bloodgroup?

Mejla z odpowiedzią, imieniem i nazwiskiem oraz miastem, w którym chcecie wybrać się na koncert wysyłajcie na adres: redakcja@muzykaislandzka.pl

W obu przypadkach wyznaczamy deadline na godzinę 18.00 w niedzielę 24 marca 2013 r. Mejle i udostępnienia po tej godzinie nie wezmą udziału w losowaniu biletów. Zwycięzców powiadomimy mejlowo (lub wiadomością prywatną poprzez fb).

Miejsca i terminy koncertów znajdziesz tutaj.

Written By
More from Bartek Wilk

Przystanek Islandia – przegląd filmowy w Kinie Pod Baranami

W poniedziałek, 2 marca w krakowskim Kinie Pod Baranami rozpocznie się przegląd...
Read More

Dodaj komentarz